deneyen anne yorumlariyla en iyi 6 pisik kremi

Deneyen Anne Yorumlarıyla En İyi 6 Pişik Kremi

Bebeğinizin pamuk gibi yumuşak ve hassas cildinde zaman zaman kızarıklıklar, pişikler ve tahrişler meydana geliyor. Bu durum anneleri korkutsa da moraliniz bozulmasın. Size önereceğimiz en iyi 6 pişik kremini bebeğinizin minik poposunda düzenli kullandığınızda her zaman yumuşacık ve kızarıklık olmadan gönül rahatlığıyla kullanıp pişik derdine son verebilirsiniz!

Pişik Kremi Seçim Rehberi
Marka/ModelÖne Çıkan Özellikler
Desitin Günlük Koruma Pişik Önleyici Krem 100 mlPişiğe karşı İlk kullanımdan itibaren etkisini gösterip rahatlatır.
baby me Pişik Kremi 100 mlKoruyucu, Paraben, Fenoksietanol, Alkol, Parfüm, Alerjeni ve Boyar Madde İçermez.
Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 mlKoruyucu bir bariyer oluşturan su itici tabanı bulunur.
Penaten Bebek Bakım Kremi 150 mlBebeğinizin bezi ıslansa da, cildinin ıslaklığı emmesini önler ve uzun süreli kuruluk sağlar.
Bübchen Pişik Önleyici Bariyer Krem 150 mlBalmumu, karite yağı ve Ayçiçek yağı içerir. Mineral yağ içermez ve glutensizdir.
Sebamed Bebek Pişik Önleyici Krem 100 mlpH 5.5 değeri sayesinde bebeğin cildinin doğal gelişimini destekler.
 1. Desitin Günlük Koruma Pişik Önleyici Krem 100 ml desitin-gunluk-koruma-pisik-onleyici-krem-100-ml

  Desitin Günlük Koruma Pişik Önleyici Krem ile bebekleriniz kendisini çok daha iyi hissedecek. Desitin günlük kullanıma uygun bebeğinizi pişiklere karşı daima koruyacak kremi ile karşınızda!

  Cildi hızlı bir şekilde yatıştırma ve yumuşak kalmasını sağlama özelliği ile, bebeğinizin cildini kızarıklık ve tahrişe karşı korur. Pişiğe karşı İlk kullanımdan itibaren etkisini gösterip rahatlatır. Çinko oksit içeriği ile ciltte koruyucu bir bariyer oluşturur. Avena Sativa Kernel Özütü ve Hellanthus Annuus tohum yağı içerdiğinden cildi hızlı bir şekilde yatıştırır.

  Lanolin içeriği ile cildi nemlendirirken bir yandan parfüm ve paraben içermiyor oluşu bizden tam puan aldı 🙂 Deneyen ebeveynlerin yorumlarını inceleyelim;

  desitin-pisik-onleyici-krem-yorum                    desitin-pisik-kremi-ebeveyn-yorumu

  Ürüne kolayca ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz;
  https://www.e-bebek.com/desitin-gunluk-koruma-pisik-onleyici-krem-100-ml-p-des-8428/

 2. baby me Pişik Kremi 100 ml
  baby-me-pisik-kremi-100-ml

  baby me Pişik Önleyici Bebek Krem diğer pişik kremlerine göre daha uygun fiyatlıdır, bebeğinizin sağlığı düşünülerek özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Bebeğinizin hassas cildi için özel olarak geliştirilmiş baby me Pişik Kremi, %20 Çinko Oksit içeriği ile cilt bariyerinin korunmasında destek olur. Bebek bez bölgesini yumuşatarak idrar, dışkı ve bez teması dolayısıyla oluşabilecek hassasiyeti önler.

  Cildin nefes almasına engel olmadan içeriğindeki Aloe Vera Özü, Vitamin B5 ve E Vitamini sayesinde pişiğe karşı güvenilir koruma sağlarken kızarıklık ve tahriş oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. Koruyucu, Paraben, Fenoksietanol, Alkol, Parfüm, Alerjeni ve Boyar Madde içermez. Deneyen anneler tarafından onaylanmıştır. 🙂

  baby-me-pisik-kremi-anne-yorumu          baby-me-pisik-kremi-anne-yorumu-1

  baby-me-pisik-kremi-anne-yorumu-2           baby-me-pisik-kremi-anne-yorumu-3

  Ürüne kolayca ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz;
  https://www.e-bebek.com/baby-me-pisik-kremi-100-ml-p-bae-20074/

 3. Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 ml
  sudocrem-bebek-bakim-kremi-125-ml

  Sudocrem Bebek Bakım Kremi, pişik önleyici kremler arasında annelerin en çok tercih ettiği bakım kremlerinden biridir diyebiliriz. En önemli özelliklerinden biri, Sudocrem’in koruyucu bir bariyer oluşturan su itici tabanı olmasıdır ve bu taban cilt ile temas eden herhangi bir tahriş edici etkeni durdurmaya yardımcı olur.

  Yumuşatıcı etkisi ile cildi yumuşatarak yatıştırmaya ve bebek bezlerinin neden olduğu kızarıklığı ve tahrişi önlemeye yardım eder. Ayrıca Sudocrem’in geniş bir kullanım alanı vardır, tüm cilt tiplerine uygundur. Güneş yanıklarında ve küçük yaralanmalarda iyileşmeye yardımcı olduğundan çok amaçlı bu ürünü tercih edebilirsiniz.

  Bakalım deneyen annelerimiz neler söylemiş 🙂

  sudocrem-bebek-bakim-kremi-anne-yorumu                   sudocrem-anne-yorumu-1

  sudocrem-anne-yorumu-2                   sudocrem-anne-yorumu-3

  Ürüne kolayca ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz;
  https://www.e-bebek.com/sudocrem-bebek-bakim-kremi-125-ml-p-sud-14007/

 4. Penaten Bebek Bakım Kremi 150 ml
  penaten-bebek-bakim-kremi-150-ml

  Penaten Bebek Bakım Kremi tüm vücut tipleri için uygundur. İçerisinde çinko oksitleri, doğal yün yağı, panthenol bulunur. Bebeğinizin bezi ıslansa da, cildinin ıslaklığı emmesini önler ve uzun süreli kuruluk sağlar. Bebeğinizin bez bölgesinde oluşan pişikleri engellemekte baş yardımcılarınızdan biri olmaya aday. Alerjik madde ve boya içermemesi ile birçok annenin onayını almış, kurtarıcı ürün olmuştur! 🙂

  penaten-bebek-bakim-kremi-yorum                        penaten-bebek-bakim-kremi-anne-yorum

  Ürüne kolayca ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz;
  https://www.e-bebek.com/penaten-bebek-bakim-kremi-150-ml-p-pat-4076/

 5. Bübchen Pişik Önleyici Bariyer Krem 150 ml
  bubchen-pisik-onleyici-bariyer-krem-150-ml

  Bübchen Pişik Önleyici Bariyer Krem doğal olması özelliği ile en çok tercih edilen pişik kremlerinden biri. Balmumu, karite yağı ve Ayçiçek yağı içerir. Mineral yağ içermez ve glutensizdir. Ciltte alerji yapmayan parfüm içerir. Boya maddesi ve koruyucu madde içermez.

  Tamamen cilt dostu bir üründür. Bübchen Bebek Kremi, bebeğinizin bezle örtülen yerlerini doğal bir tabaka oluşturarak nem ve tahrişlerden korur. Uzun gecelerde bile koruyucu etkisine ve doğallığına güvenebilirsiniz. Sonuç olarak, dermatolojik olarak test edilmiş, uzmanlar tarafından uyumlu olarak onaylanmış, anneler tarafından tam puan almış ve babalar tarafından da çok sevilmiştir.  🙂

  bubchen-pisik-onleyici-bariyer-krem-yorum-1                  bubchen-pisik-onleyici-bariyer-krem-yorum

  Ürüne kolayca ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz;
  https://www.e-bebek.com/bubchen-pisik-onleyici-bariyer-krem-150-ml-p-bub-2135/

 6. Sebamed Bebek Pişik Önleyici Krem 100 ml
  sebamed-bebek-pisik-onleyici-krem-100-ml

  Pişiği oluşmadan önlemek, pişik oluştuktan sonra tedavi etmekten daha kolaydır. Bu sebeple Sebamed Bebek Pişik Önleyici Krem, tam da aradığınız! Sebamed marka güvencesiyle, annelerin tercihleri arasında olan pişik önleyici kremlerinden biri.

  İçeriğindeki nemlendirici faktörler ve maddeler ile bebeğin cildinin bakımını ve tahriş olmasına karşı korunmasını sağlıyor. Bebeğin derisinin terlemesini ve nefes almasını engellemiyor. pH 5.5 değeri sayesinde bebeğin cildinin doğal gelişimini destekliyor.

  İlk günden itibaren dış etkenlere karşı koruma sağlıyor. Paraben içermiyor ve hiçbir yan etkisi yok. Ve annelerin olmazsa olmazı 🙂

  sebamed-pisik-onleyici-yorum            ebamed-pisik-onleyici-anne-yorum

  sebamed-bebek-pisik-onleyici-yorum            sebamed-bebek-pisik-onleyici-anne-yorum

  Ürüne kolayca ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz;
  https://www.e-bebek.com/sebamed-bebek-pisik-onleyici-krem-100-ml-p-seb-13150/

Tuğba Aydoğan

bebek.com İçerik Editörü

Post navigation

Bir cevap yazın