Rüyada Doğum Hakkında Merak Ettikleriniz

Yoğun ve dalgalı ruh halinizin bilinçaltınızdan, rüyalarınıza yansıması aslında çok doğal bir durum. Daha hamile olduğunuzu yeni öğrenmiş olsanız bile, gece kendinizi doğum yaparken görürseniz sakın şaşırmayın. Önünüzde uzun bir yol var ve bunun stresine kapılmanız, bu yüzden kendinizi doğum yaparken görmeniz aslında bilinçaltınızın dışavurumundan başka bir şey değil.

Gördüğünüz rüyaların olumsuz olsa dahi psikolojinizi etkilemesine izin vermeyin. Bunun önüne geçmek için gördüklerinizi, eşinizle veya arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Paylaşmak, stresinizi ve gerginliğinizi azaltacaktır.

Zaman zaman zorluklara gebe olacabilecek bir süreçten geçtiğiniz doğru ama bu süreci olabildiğince keyifli geçirmek aslında sizin elinizde. Olumsuzlukları bir kenara bırakın ve yakında yavrunuzu kucağınıza alacak olmanın keyfini çıkarın!

Bebek.com

Uzman kadromuz ve deneyimli editörlerimiz ile anne, babalara ve bebeğin yakınında olan herkese sorularının tüm cevaplarını vermek için 2001 yılından beri buradayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kayıp Parola

Lütfen kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.