Bebeklerde Gaz Kolik Masajı

Bebeklerde Gaz & Kolik Masajı

YouTube video

Herkese merhabalar,

Bugün sizlerle bebeğinizi sakinleştirecek, gaz sancılarını hafifletecek, uykuya teşvik edecek bir masaj paylaşıyor olacağız.

Özellikle kolik bebekler için çok etkili olan “I love You” masajı ile bebeğiniz çok rahatlatacak. Bebeğiniz ile sevgi dolu ilişki kurmanın diğer bir yolu ise ona masaj yapmaktır. Bebek masajı bebeğinizin kendini güvende hissetmesini sağlayarak sakinleştirici bir etki yapar.

Video konuları:

  • Bebeğinizi sakinleştirecek gaz masajı nasıl uygulanır?
  • Bebeğinizi sakinleştirecek kolik masajı nasıl uygulanır?
  • Bebeğinizi sakinleştirecek “I love you” masajı nasıl uygulanır?
  • Masaj uygulamasında bebek yağları, losyonları kullanılmalı mıdır?

Aklınıza takılan soruları yorum olarak bırakabilirsiniz. Çokça sevgiler,

Diyetisyen Beyza Uyan

Ben ebebek'in Beslenme ve Diyet Yöneticisi, Emzirme Danışmanı Beyza Uyan. Sizler için çeşitli konularda içerikler üretip aklınıza takılan soruları cevaplıyorum. En güvenilir kaynaklardan güncel bilgileri tarayıp sizinle buluşturuyorum. Ben Kimim? Haliç Üniversitesi - Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2018 senesinde mezun oldum. Çapa Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi, Medistate Hastanesi, ve çeşitli Diyetisyen kliniklerinde stajlarımı tamamlayıp mesleki deneyim kazandım ve 5 senedir ebebek bünyesinde çalışıyorum. Sertifikalar: * 6. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu 1. Yaşam İçin Beslenme ve Spor Kongresi-Acıbadem Üniversitesi * Beslenme AkademisiBeslenme Akademisi-Bahçeşehir Üniversitesi * İstanbul Beslenme ve Diyetetik III. Öğrenci Sempozyumuİstanbul Beslenme ve Diyetetik III. Öğrenci Sempozyumu-Haliç Üniversitesi * Diyetisyen Yolunda Öneriler ve Diyetlerde Ceviz KullanımıDiyetisyen Yolunda Öneriler ve Diyetlerde Ceviz Kullanımı-California Walnut Board & Commission * Obezite Diyetisyenliği KursuObezite Diyetisyenliği Kursu * Sporcu Diyetisyenliği Kursu

Post navigation

Bir yanıt yazın