hellobaby-bebekmontlari

Bebek Montlarında Yeni Moda: HelloBaby!

Deniz tatilleri yapıldı, herkes kürkçü dükkanına döndü. Sıcak havalar yerini serin havalara bırakmaya başladı bile. Mevsim değişikliği pek çok açıdan hayatımızda farklılıklar yaratır ve bunlardan en önemlisi de giysilerimizdir. Havalar serinlemeye başlayınca yazlıklar bir kenara kaldırılır, daha kalın giysilere dolaplarda yer açılır. Yazı şort, tişört ve elbise gibi ince kıyafetlerle geçiren bebekler havalar soğuduğunda daha kalın ve daha fazla giysiye ihtiyaç duyarlar.

Giyim konusu, ebeveynler için her şeyden önemli olan bebekleri için daha da önemlidir. Biraz üşütseler hasta olmalarından korktukları yavrularını mevsim koşullarına uygun giydirmek onların görevidir. Bu nedenle kış kapıyı çalmadan önce bebeklerin yaşına uygun kalın giysiler alınması, ani hava değişikliğine hazır olunması gerekir. Kış mevsiminde en çok ihtiyaç duyulan giysilerden biri de bebek montu olduğundan, bir telaş mağazalardan ya da internet sitelerinden minik yavrunuza uyacak bir mont ararsınız. Ancak bebeğinize en uygun mont hangisi? O zaman size bir ebebek markası olan HelloBaby’den bahsedelim.

hello-baby-bebek-montlari (1)Bebek Montu Seçiminde En Önemli Kriterlerden Biri Bütçedir

Bebeğiniz dünyaya geldiği andan itibaren hayatınız değişir. Artık her şeyiniz o olur ve onun sevgisinin yerini hiçbir şey alamaz. Elbette bazı zorlukları da yok değildir. Bazen onun bakımı zamanınızı o kadar çok alır ki, kendi kişisel ihtiyaçlarınızı bile karşılamaya zaman bulamazsınız.

Bir diğer zorluk ise bebeğinizin bitmeyen ihtiyaçlarının karşılanmasında yaşanır. Kendisi ufacık olsa da ihtiyaçları çok fazladır. Bezi, maması, bebek arabası, kangurusu, oyuncağı, salıncağı derken ihtiyaçlar arttıkça artar. Hiç bitmeyen ihtiyaçlardan biri de elbette giysilerdir.

Biz yetişkinler kendimize aldığımız giysileri yıllarca giyebiliriz ancak bebekler için durum maalesef öyle değildir. Bunun nedeni de tabii ki miniklerin çok hızlı bir şekilde büyümesidir. Özellikle ilk aylarda bir giydiğini bir daha giydirmeye kalkıştığınızda üzerine küçük gelmesine bile şahit olabilirsiniz. Bu da demek oluyor ki, yavrunuza pek çok kez giysi almanız gerekebilir. Dolayısıyla bu durumda bütçeniz de sarsılabilir.

hello-baby-bebek-montlari (4)HelloBaby Montları Yumuşacık ve Konforlu Yapısıyla Annelerin İlk Tercihi

Yazın incecik kıyafetlerinden sonra, soğuk günlerde minikler üşümesin diye genelde lahana gibi üst üste giydirilirler. Atlet, atletin üzerine kazak, onun üzerine yelek, onun üzerine mont derken bu durum bazen minikleri huzursuz hissettirebilir. Bu nedenle bebeklere alınan kışlık giysilerin konforlu olması çok önemlidir.

HelloBaby’nin montları yumuşacık yapısıyla bebeğinize konfor ve rahatlık sunacaktır. Çocuklar oynayarak büyürler. Bu nedenle kışın da olsa içinde özgürce hareket edebilecekleri, huzurlu olacakları kalın giyeceklere ihtiyaç duyarlar. HelloBaby montları ile rahat ve özgürce hareket eden minikler iç polar yapısı sayesinde aynı zamanda üşümezler de.

Çıkarılabilir kapüşonu sayesinde yağmurlu ve soğuk havalarda mont, serin havalarda kapüşonu çıkarıp ceket niyetine kullanabilirsiniz.

Siz de yavrunuzu soğuktan korurken aynı zamanda hem konforlu hem de şık olmasının keyfini yaşarsınız.

hello-baby-bebek-montlari (2)HelloBaby Montlarını Temizlemek İçin Kuru Temizlemeye Para Ödemeniz Gerekmez

İster bebeğimize ister kendimize olsun mont alırken gözden kaçırdığımız önemli bir nokta da çamaşır makinesinde yıkanıp yıkanamayacağıdır. Bazen bebeğimize yalnızca kuru temizleme ile temizlenebilen bir mont alırız ve sürekli üzerini kirleten bebeklerimiz dolayısıyla yıl içerisinde defalarca kuru temizlemeye para ödemek zorunda kalırız. Böylece kuru temizlemeye, monta verdiğimiz paradan çok daha fazla para harcarız.

HelloBaby montları 30 derecede çamaşır makinesinde yıkanabildiğinden bu konuda asla endişe yaşamazsınız. Tek dikkat etmeniz gereken kurutucu ve ağartıcı kullanmamak ve ütü yapmamak olacaktır. Bu koşullarda yavrunuzun montunu defalarca yıkayıp ilk günkü gibi giydirebilirsiniz.

hello-baby-bebek-montlari (5)HelloBaby ile Miniğiniz Kışı Sıcacık Geçirsin!

Sarı, turuncu, kırmızı, saks mavisi ve lacivert gibi renk seçeneklerine sahip HelloBaby montları ebebek mağazalarında ve internet sitesinde yerini aldı bile! İçi yumuşacık polarla kaplı su ve rüzgar geçirmeyen rengarenk HelloBaby montları, 1 yaştan 5 yaşa kadar olan çocuklarınız için satın alın ve tüm kışı sıcacık geçirmelerini sağlayın.

 

 

HelloBaby bebek montu kullanan anne ve anne adayları yorumlarını yazıp diğer annelere fikir verebilirler. Diğer annelerin yorumlarını aşağıda sizinle paylaşıyoruz. HelloBaby bebek montlarını incelemek için tıklayın!

 

Bebek Montlarında Yeni Moda: HelloBaby! Bebek Montlarında Yeni Moda: HelloBaby!Bebek Montlarında Yeni Moda: HelloBaby!Bebek Montlarında Yeni Moda: HelloBaby!Bebek Montlarında Yeni Moda: HelloBaby!Bebek Montlarında Yeni Moda: HelloBaby!Bebek Montlarında Yeni Moda: HelloBaby!Bebek Montlarında Yeni Moda: HelloBaby!

Post navigation

Bir yanıt yazın