yeni yıl hediyeleri

Anneye Alınacak En Güzel Yeni Yıl Hediyeleri!

Anneye Alınacak En Güzel Yeni Yıl Hediyeleri!

Anneler hayatımızdaki en kutsal varlıklardır. Bizi doğurup büyüten, her türlü kahrımızı çeken, ne yaparsak yapalım her daim yanımızda olan yegâne varlıklar!

Onlar tüm bunları karşılık beklemeden yapsalar da bize düşen tüm bu fedakarlıklarına saygı duyup onlara sevgimizi göstermektir. Elbette sevgimizi göstermemiz için illa ki bir araca ihtiyacımız yok.

Fakat özel günlerde elimizde güzel bir hediyeyle karşılarına çıktığımızda gözlerinde oluşacak o kocaman parıltıyı tahmin edersiniz!

Siz de yeni yıla sayılı günler kalmışken, annenize sevginizi göstermek ve onun yüzünde mutlu bir gülümseme yaratabilmek için ona güzel bir hediye vermeyi düşünebilirsiniz.

Kabul ediyoruz, hediye seçimi konusu bir hayli zor. Biz de bu sebeple işinizi kolaylaştırmak adına anneye yeni yıl hediyesi ne alınabilir, birkaç öneride bulunacağız 🙂

el yapımı hediyelerEl Yapımı Hediyeler

Annelerin bizden maddi değeri yüksek şeyler beklemediği konusunda zaten hemfikiriz.

Peki sizce kendi ellerinizle hazırladığınız bir hediye için ne düşünürler? Tabii ki bayılacaklar!

Kaç yaşına gelirseniz gelin, sizi hala bir bebek gibi seven annenizin o güzel ellerinizle yaptığınız hediyeye âşık olacağını garanti edebiliriz. Eğer elimden her iş gelir diyorsanız, sizin için aşağıda birkaç önerimiz de var.

Örgüye meraklıysanız, biricik annenizi kışın soğuk günlerinden koruyacak atkı, bere, eldiven veya çorap gibi parçalar örebilirsiniz.

Hatta üzerine yılbaşı temasını yansıtacak kardan adam, yılbaşı ağacı veya gireceğimiz yıl olan 2019 yılını işleyebilirseniz harika bir yılbaşı hediyesi olacaktır.

El becerisi gerektirdiğini düşünseniz de aslında çok da zor olmayan bir diğer seçenek kanaviçe veya etamin olabilir!

İnternetin nimetlerinden faydalanıp yılbaşı temalı bir figür seçerek kendi ellerinizle annenizin duvarını süsleyecek bir kanaviçe modeli işleyebilirsiniz.

Verdiğiniz bu emek onun için çok anlamlı olacaktır. Bunların dışında ahşap çerçeve boyayabilir, boncuklardan takı yapabilir ya da ahşap çubuklar, ışıklar ve yılbaşı süsleri kullanarak duvara asacağı bir çam ağacı yapıp ona hediye edebilirsiniz.

takıŞık Bir Takı

Kadınların en sevdiği aksesuarlardan biridir takılar. Kimisi kolyelere, kimisi yüzüklere, kimisi de bilekliklere hayrandır.

Annenizin zevkini gözeterek ona hoşlanacağı bir takı hediye edebilirsiniz. Bir burç kolyesi, kibar bir yüzük, isim yazılı bir bileklik veya şık bir saat olabilir.

Hangisi olursa olsun, alacağınız bu hediye anneniz için yeni yılda ona şans ve mutluluk getirecek bir obje olacaktır.

Ayakkabı veya Çanta

Aslında bir anneye yılbaşı hediyesi seçmek tahmin ettiğiniz kadar zor değil. Çünkü kadınları mutlu edebilecek çok fazla seçenek var. Biraz klasik gelecek olsa da ayakkabı veya çanta mutlaka her annenin beğeneceği hediyelerdir.

Ayakkabı olarak dilerseniz yeni yılda giyebileceği bot veya çizme, dilerseniz de özel günlerde tercih edeceği şık bir topuklu tercih edilebilir.

Hatta ayakkabısına uyumlu bir de çanta ekleyerek hediyeyi muhteşem bir takım haline getirebilirsiniz. Hem annenizin ihtiyacını görecek hem de onu çok mutlu edecek bir hediye olacaktır.

kozmetikKozmetik Ürünleri

Kadınların bir diğer hassas noktaları elbette ki kozmetik ürünleridir. Annenizin zevkini az çok biliyorsunuzdur.

Bilmiyorsanız da gizlice kozmetik ürünlerini kurcalamak elbette suç olmayacaktır.

Ne tür kokulardan hoşlandığını keşfedip 2019’da her zaman güzel kokmasını sağlayacak güzel bir parfüm, sık kullandığı makyaj malzemelerinden bir paket veya cildinin her daim genç kalması için cilt bakım seti alabilirsiniz.

Hiçbir anne bu yılbaşı hediyeleri karşısında kayıtsız kalmayacaktır.

Ev Eşyası

Genellikle kadınlar ev ve ev eşyaları konusuna daha ilgili olurlar. Evin düzeni, yerleşimi ya da aksesuarları ile ilgilenmek onları mutlu edebilir.

Siz de annenizin ihtiyacı olabilecek birtakım alet veya eşyalar satın alabilirsiniz. Yılbaşı temalı bir nevresim, ihtiyacı olabilecek elektrikli aletler veya yine yılbaşı temalı bir battaniye şıklar arasında yer alabilir.

Dekoratif ürünlerden hoşlanıyorsa yeni yıl temalı binlerce seçenek arasından ev aksesuarları da tercih edebilirsiniz. Dekoratif mumlar, tabaklar, fanuslar ve aklınıza gelmeyecek daha birçok seçenek mağazalarda ve internet sitelerinde mevcut.

Biraz dolaşıp annenizin seveceği ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Ufak Bir Tatil

Yıllarca sizin için çalışıp didinen anneniz için orijinal ve farklı bir hediye düşünüyorsanız, tatil seçeneği tam da size göre. Hem küçük bir ara verip rahatça nefes alması hem de eğlenmesi için muhteşem bir fırsat olacaktır.

Dilerseniz bir bilet de kendinize alın ve anne-evlat olarak zaman geçirin. Bu tatil, hafta sonu için kayak merkezi olabileceği gibi annenizin çok görmek istediği bir şehir de olabilir. Bu hediyeyi kim sevmez ki?

spa ve masajSpa ve Masaj

Bir anneyi en mutlu edecek şeylerden biri de onun ne kadar çok yorulduğunu fark edip bunun için bir şeyler yapmaktır. Anneniz için en güzel yılbaşı hediyesi, ona vereceğiniz bir spa ve masaj çeki olabilir.

Yılın tüm yorgunluğunu atması, ruhuyla beraber tüm vücudunu negatifliklerden arındırarak yeni yıla kuş gibi hafif girmesi için hem farklı hem de oldukça yararlı bir seçenek.

Dilerseniz bir çek de kendinize hediye edin ki biricik annenizle birlikte keyifli ve rahatlatıcı bir gün geçirin. Bu hediye aranızdaki güzel enerjiyi de tazeleyecek.

Etkinlik Bileti

Anneye alınacak en güzel yeni yıl hediyelerinden biri de ona etkinlik bileti almak olacaktır. Bu etkinliğin ne olacağına annenizin zevklerinden yola çıkarak karar verebilirsiniz.

Çikolatayı çok seven bir anne için çikolata workshop bileti, farklı yemekler pişirmeye ilgi duyan anneniz için çeşitli yemek workshop biletleri veya el becerileri kuvvetli anneniz için seramik workshop bileti alabilirsiniz.

Seçenekler arasında annenizin seveceği bir müzik konseri veya tiyatro bileti de olabilir. 40 yıl düşünse aklına gelmeyecek ve bir o kadar da mutlu edecek bir hediye olacaktır.

Ona Yemek Pişirin!

Şimdiye kadar anneye yeni yıl hediyesi olarak alabileceğiniz veya verebileceğiniz şeylerden bahsettik. Peki ya yiyebileceği?

Doğduğunuz andan itibaren sizi güzel besleyebilmek için didinen annenize bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Gelin bu yılbaşında onu yormak yerine yemekleri siz hazırlayın.

Çeşitli mezeler ve yemeklerle birlikte hem anneniz hem de aileniz için şık bir masa hazırlayın. Annenize ise, sadece evladının onun için yaptığı yemeğin ve birlikte zaman geçirmenin keyfini çıkarsın.

Post navigation

Bir yanıt yazın