anne-adaylarinin-bebeginin-odasi-icin-almasi-gereken-3-urun

Anne Adaylarının Bebeğinin Odası için Alması Gereken 3 Ürün!

Bebek sahibi olan, bebeği için oda düzenleme ihtiyacı duyan ya da bebeğinin odasını yenilemek isteyenler… Sizin için buradayız!

Bebek odası dekorasyonu ebeveynlerin en özenle, en dikkat ederek hazırlaması gereken konulardan birisi. Bebeğin, odasında huzurlu ve güvenli olması onun için çok önemli. Bu sebeple sen bebeğinin yaşam alanını onun için uygun hale getirirken, bizim de sana biraz yardımımız dokunsun istedik.

Bu yazımızda bebek odası dekorasyonu konusu için sana önerebileceğimiz farklı ve özgün fikirlerimiz var. Bu önerilerimiz sayesinde küçük dokunuşlarla çok özel dekor köşeleri oluşturabileceksin.

Haydi yazımını okumaya devam et, tüyoları kap!

Bebek Odası için Alman Gereken 3 Ürün!

  1. Yapışan Kare Çerçeve
  2. Bebek Anı Kitabı
  3. Ahşap Duvar Yazıları

Şimdi bu üç ürünü gördüğünde belki sana anlamsız gelebilir. İşin sırrı burada! 😊 Bu üç ürünle bebeğinin odasında harikalar yaratabileceksin. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

Yapışan Kare Çerçeveler ile Sınır Senin Hayal Gücün!

Anne Adaylarının Bebeğinin Odası için Alması Gereken 3 Ürün!

İstediğin yere yapıştır, istediğin zaman başka yere tak, yeniden çıkar, değiştir! Kolayca dilediğin yere yapıştırabileceğin, canın sıkılınca çıkartabileceğin mükemmel bir çerçeve. Üstelik çıkardığında iz bırakmıyor. Bu özellik temizlik tutkunu anne ve anne adaylarının çok hoşuna gidecek. 😊

Çerçevelerde bulunan çift taraflı bant sayesinde, ürünü duvara veyahut istediğin yere konumlandırırken çivi kullanmana gerek yok.

Bu yapışkan çerçeveleri bebeğinle olan anılarınla süsleyebilirsin. Dilersen onun ilk güldüğü anı, ilk ağladığı anı, ilk adım attığı zamanı, seni gece boyunca uyutmadığı günden kalan bir anıyı ekleyebilirsin.

Bir odaya girdiğimizde dikkatimizi çeken ilk yerler duvarlar oluyor. Düşün ki duvarlarda size ait en özel anlarınız çerçevelenmiş şekilde duruyor. Ne hoş değil mi? Ayrıca sevineceğin bir şey daha var. Yapışan Kare Çerçeveler siyah ve beyaz olmak üzere 2 çeşide sahip. Odanın renk bütünlüğüne uygun olacak şekilde seçimini istediğin renkten yana kullanabileceksin. 😊

Yapışan Kare Çerçeveleri aşağıdaki bağlantıya tıklayarak hemen keşfet!

Yapışan Kare Çerçeveler: https://www.sosyopix.com/yapisan-kare-cerceve

En Özel Seçim: Bebek Anı Kitabı
Anne Adaylarının Bebeğinin Odası için Alması Gereken 3 Ürün!

Bebeğinin kitaplığında ya da rafında sevimli dış görünümüyle odaya renkli bir hava katacak, bunun yanında bebeğin ve senin için çok özel olacak bir üründen bahsetmek istiyoruz.

Bebek sahibi olmak, insana en güzel hisleri yaşatıyor. Onunla adeta yeniden büyüyorsun. İlk anlarını hiç unutmak istemiyor; her anını kaydetmek, saklamak ve daima hatırlamak istiyorsun. Biliyoruz ki zaten onunla geçirdiğin ilk anlar hiçbir zaman unutulmaz. Fakat bu anları daha da unutulmaz kılmak ister misin? Cevabın “Tabii ki evet!” ise ihtiyacın olan tek şey Bebek Anı Kitabı.

Bebeğinin ilk dişinin fotoğrafını, onun ayak izini çektiğin fotoğrafı, birlikte ilk dışarı çıktığınız, oyun oynadığınız anları… Daha fazla birçok anıyı bu kitapta derleyebileceksin. Hatta düzenlerken kitabı da kendi zevkine göre tasarlayabileceksin. Bu kitabın yazarı sen ve anıların olacak. Ürünün içinde birbirinden sevimli stickerlar ve rengarenk kalemler mevcut. Tam 35 adet anını bu kitapta saklayarak minik yavruna çok güzel bir hatıra da bırakmış olacaksın. Hem bir dekor öğesi hem miniğine bir hatıra hem de kendin için bebeğinle olan unutulmaz anlarını yeniden hatırlayabileceğin tatlı mı tatlı bir seçenek!

Bu güzel ürünü incelemeye ne dersin?

Bebek Anı Kitabı: https://www.sosyopix.com/bebek-ani-kitabi

Farklı Bir Hava Katmak İsteyenlere: Ahşap Duvar Yazıları!

Bir odayı dekore ederken duvarlarda yapacağın değişiklikler oda içerisinde en çok fark yaratacak yöntemlerden birisi. Bebeğinin yaşam alanında sıradan olmayan dekorasyon parçalarını kullanmak isteyenlerdensen ve dekore etmesi oldukça kolay olan duvarlarında nasıl tercihler yapacağına hala karar veremediysen, kurtarıcın geldi! 😊

Bebek odası duvarları için bütünleyici birçok dekorasyon parçası var. Fotoğraflar, aydınlatmalar, saat ve takvimler, çeşitli tablolar ve dahası. Bunların yanında farklılık yaratabilmen ve senden bir şeyler bulabilmen adına sana önereceğimiz ürün Ahşap Duvar Yazıları.

Baktığında güzel görüntüsüyle gözlere hitap edecek, okuduğunda motive ve mutlu eden cümleleriyle içine huzur katacak Ahşap Duvar Yazıları miniğinin odasına çok yakışacak. İstersen farklı çeşitlerde seçebileceğin duvar yazıları mevcut. Dilersen “This is Our Happy Place” ahşap duvar yazısı ile kendi mutluluk köşeni oluşturabilir, dilersen de “Live Your Dreams” yazısı ile hayat mottonuzu duvara yansıtabilir, bebeğin büyüdükçe onunla hayallerinizi beraberce konuşabilirsin.

Bir aksesuar düşün, güzel görünecek ve aynı zamanda motive edecek! 😊 Bundan daha güzel bir öneri olamazdı!

Bu Ahşap Duvar Yazılarının bebeğinin odasında çok daha güzel görünmesini istersen bizden sana minik bir öneri: Dekoratif LED Işık.

Bu ışıkla yazıların etrafını çok daha şık bir hale getirebileceksin. Mükemmel görüntüsü ve uyumu ile yazılarının etrafında ışıltılar oluşturacak ve odaya yepyeni bir hava katacak. Aynı zamanda bebeğinin odasında kullandığın aydınlatmadan sıkıldığında veya gözleriniz yorulduğunda Dekoratif LED Işık odada loş bir ortam oluşturmanı da sağlayacak.

Bulunduğun ortama yeni bir hava katmak işte bu kadar kolay yollarla mümkün. Senin için hazırladığımız hem birbirinden dekoratif durabilecek hem de bebeğin ve sana özel olabilecek ve bu sayede bebeğinin odasında harikalar yaratabileceğin dekorasyon önerilerini umuyoruz ki çok sevmişsindir! 😊 Sen de fikir ve önerilerini bizimle paylaşmayı unutma!

Yazımızda bahsettiğimiz ürünleri ve bunların yanında birbirinden farklı dekorasyon ürünlerini keşfetmek için Sosyopix sitesini aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ziyaret edebilirsin

Sosyopix:  https://www.sosyopix.com/

Çok sevgiler.

 

Tuğba Aydoğan

bebek.com İçerik Editörü

Post navigation

Bir yanıt yazın

Yenidoğan Bebeklere Bakım Kılavuzu

38. Hafta Gebelik

Hamilelik Döneminde Kanama ve Düşük Belirtileri