bebek-burc-yorumu (2

Nisan Ayında Bebeğinizi Neler Bekliyor? Bebek Burç Yorumu

Bebeğinizi ve sizi nisan ayında nelerin beklediğini merak ediyor musunuz? Sizler için nisan ayı boyunca bebeğinizi ve sizi nelerin beklediğini yazdım. Bebeğinizin yükselen burcu ve kendi burcunu beraber okumanızı tavsiye ederim. Gelin başlayalım..

Nisan Ayı Bebek Burç Yorumu

Koç Burcu

Nisan ayı boyunca çocuğunuz dışarıda olmak, seyahat etmek, hareket halinde olmak isteyecektir. Onu mahalle içinde farklı yerlere götürmek isteyebilirsiniz.

Ayrıca kardeş, kuzen gibi yakın akrabalarıyla dolu dolu günler onu bekliyor. Yalnız bugünlerde yakınlarına karşı daha agresif ve rekabetçi bir tutum içinde olduğunu görebilirsiniz.

Özellikle iletişim tarzı biraz yorucu olabilir. Kazalara daha yatkın olduğu bir zaman dilimi, özellikle trafikte ve sokakta dikkatli olun.

6 Nisan Yeni Ay’ı ile ayın ilk yarısında enerjisi iyice yükselecek ancak 19 Nisan’daki Terazi burcundaki dolunay ile ilişkilerini diplomatik yönetmekte zorluklar yaşayabilir.

Ay boyunca eğitim, öğretim, okuma ve kitaplara merakı artacaktır. Koç burcu çocuğunuza farklı kitaplar alabilirsiniz. Özellikle 17 Nisan sonrasında okumaya, yazmaya, iletişime çok meraklı olacaktır.

Nisan Ayında Bebeğinizi Neler Bekliyor? Bebek Burç Yorumu

Boğa Burcu

Nisan ayı boyunca çocuğunuz temel bedensel ihtiyaçlarının karşılanması konusunda oldukça vokal olacaktır!

Yani bedenen konforlu ve huzurlu olmadığı her anda bir yaygara kopabilir. Eğer yaşı tutuyorsa para kazanma, biriktirme gibi konularda soruları olacaktır.

Merakı daha çok bu alanda olabilir ve hatta parayı doğru yönetme konusunda agresif ve rekabetçi tavırları ile karşılaşabilirsiniz.

6 Nisan Yeni Ay’ı ile ayın ilk yarısında enerjisi daha içe kapalı olabilir. Pasif agresif çıkışlar ile karşılaşabilirsiniz. Kendince gizli planları olabilir.  19 Nisan’daki Terazi burcundaki dolunay ile sağlık konusunda sizi biraz uğraştıracak gibi duruyor.

Dikkatli olun! Günlük rutinleri ile ilgili değişimler yapmanız gerekebilir ve bir Boğa olarak bundan hiç memnun olmayacaktır. Ayın 17’sinden sonra biraz daha içe kapalı olduğunu fark edebilirsiniz, iletişim için zorlamayın.

İkizler Burcu

Nisan ayı boyunca çocuğunuz oldukça enerjik, aktif ve coşkulu olacak! Zaten meraklı ve sosyal olan yapısını çok daha hareketli bir şekilde ortaya dökmek isteyebilir.

Konuşmak, kendini ifade etmek isteyecektir. Tavırları ve sözleri farkında olmadan agresifleşebilir. Eğer istediği hızda hareket edemezse yıpratıcı olabilir.

Kendini ortaya koymak ve dikkat çekmek isteyecektir. 6 Nisan Yeni Ay’ı ile ayın ilk yarısında yeni bir arkadaş çevresi içine girebilir, akranları ile bir arada olacağı planlar yapabilirsiniz.

Arkadaş çevresinde bazı korkuları tetiklenebilir, ters tavırlar içine girdiğini görebilirsiniz. Ya da ondan yaşça büyük çocuklar tarafından rahatsız edildiğini fark edebilirsiniz.Müdahale etmeniz gerekebilir.
19 Nisan’daki Terazi burcundaki dolunay ile çocuğunuzu yeni hobilere yönlendirebilirsiniz. Sanatsal yeteneklerini fark edeceksiniz. Ayın 17’sinden sonra bol miktarda arkadaşlarıyla bir araya geleceği ortamlar olacak.

Bu sayede yeni ve farklı cümleler sarf etmeye başladığını göreceksiniz.

Yengeç Burcu

Nisan ayı boyunca çocuğunuzun biraz daha enerjisinin düşük olduğunu, her zamankinden daha fazla uykuya düşkün olduğunu görebilirsiniz.

Dinlenmek, kendine dönmek isteyecektir. Rüyaları çok hareketli olur, hatta onu rüyalarda konuşurken dahi görebilirsiniz. Eğer ki kendi içinde yüzleşmekten kaçındığı bir durum var ise, bunu fark edecektir. Bu nedenle nasıl olduğunu tam anlayamasanız dahi pasif, agresif çıkışlarını göreceksiniz.

6 Nisan Yeni Ay’ı ile ayın ilk yarısında toplum içinde yer edineceği durumlar için çalışabilir. Eğer okula gidiyorsa öğretmenlerinin dikkatini çekecektir.

Ortaklaşa yaptığı projeler ve işlerle ilgili huzursuzlukları olabilir. 19 Nisan’daki Terazi burcundaki dolunay ile ev ve yuvada olmak isteyecektir. Sizlerle ilgili farkındalıkları gelişebilir, bu dönemde ev içinde gerginlikler olabilir.

Dikkat! Ayın 17’sinden sonra kendini insanlar içinde göstermek isteyecek, atak davranacak, bol miktarda konuşacaktır.

bebek

Aslan Burcu

Nisan ayı boyunca çocuğunuz arkadaşları arasında liderlik etmek isteyecek, bol miktarda sosyalleşmenin peşinde olacaktır.

Bu günlerde Aslan burcu çocuğunuz pek de yalnız kalmak istemeyecek gibi duruyor. Arkadaşlarıyla oyun aktivitelerine, kitap ve okumaya dair çalışmalara götürebilirsiniz. Akranları arasında liderliği ele geçirmek için türlü güç savaşlarına ve söz düellolarına girebilir, çok dikkat! 

6 Nisan Yeni Ay’ı ile ayın ilk yarısında eğitimler, seyahatler konusunda hayatında sürpriz yenilikler olabilir gibi duruyor. Bu süreçte sağlığına dikkat etmek isteyebilirsiniz. Çocuğunuzun Aslan burcu olarak sabit bir yanı var. Rutinlerinin aniden değişmesinden hoşlanmayabilir.

19 Nisan’daki Terazi burcundaki dolunay ile kısa mesafeli şehir içinde yolculuklarınız olacak gibi duruyor. Kardeşleriyle fazlaca vakit geçirebilir veya kuzenler gibi yakınlarıyla görüşebilirsiniz.

Burada ilişkileri diplomatik yönetmekte zorlanabilirler, ufak bir gerginliğe hazır olun. Ayın 17’sinden sonra uzaklara seyahatler, farklı eğitimler gündeminize gelebilir.

Başak Burcu

Nisan ayı boyunca çocuğunuz dışarıda, insan içinde olmak, kendini göstermek isteyebilir. Eğer okula gidecek yaşlardaysa, okulda öğretmenlerinin takdirini kazanmak için çok çalışacaktır.

Kendini hiç olmadığı kadar sözel ifade etmek isteyecek ve belki de normalden biraz daha eleştirel ve huzursuz halde olacak gibi duruyor.

6 Nisan Yeni Ay’ı ile ayın ilk yarısında biraz daha korkuları ortaya çıkabilir, kendini ve yeteneklerini ortaya koymakla ilgili engeller olduğunu düşünebilir. Bu dönemler ayrıca sizlerin maddi kaynaklarından faydalanabileceği zamanlar. Hobileri için bir kurslara yazdırabilirsiniz.

19 Nisan’daki Terazi burcundaki dolunay ile kendisi ve fiziksel ihtiyaçları için bütçe ayırılacak gibi duruyor. Ayın 17’sinden sonra rüyaları çok yoğun olacaktır. Korkuları, endişeleri hakkında bilgi edinmek isterseniz rüyaları hakkında konuşmayı deneyebilirsiniz.

Terazi Burcu

Nisan ayı boyunca çocuğunuz hayat hakkında oldukça meraklı olacak! Size uzaklar, uçaklar, yurt dışı, yabancılar, inançlar ve farklı kültürler hakkında türlü sorular soracak ve kıvrak, atılgan haliyle sizi de şaşırtacaktır.

Uzaklardan bir arkadaşları ya da akrabalarınız ile görüşebilir, siz çocuğunuz ile beraber seyahatlere çıkabilirsiniz. Böyle ortamlarda onu çok da tarzı olmayan bir şekilde laf dalaşına girerken görebilirsiniz. Ayrıca yeni eğitimlere yazdırmak istiyorsanız tam zamanıdır.

Özellikle dil eğitimlerini araştırabilirsiniz. 6 Nisan Yeni Ay’ı ile ayın ilk yarısında gündemi insanları idare etmek, ilişkiler üzerine olacak. Başkalarının sözlerinden fazlasıyla etkilenebilir.

Özellikle de aile bireylerinin en ufak eleştirel tavrı onu çok etkileyecektir. 19 Nisan’daki burcundaki dolunay ile düzenli yaptığı ama artık sıkıldığı bazı şeyleri bırakmak isteyebilir.

Bir nevi kapanış dönemi olacaktır onun için de. Ayın 17’sinden sonra ise çevresi çok kalabalık olacak, kendini göstermek isteyecek ve çevresinin sözlerini özellikle dikkatle dinleyecek gibi duruyor.

Akrep Burcu

Nisan ayı boyunca çocuğunuz kimsenin aklına gelmeyecek, gizemli, entrikalı konuları merak edebilir. Korkular, rüyalar hayatında baskın olacaktır. Korkabileceği filmler, müziklerden uzak tutun. Zira bu dönemde algısı daha çok bu yönde olacak.

Ayrıca maddi kaynaklarınızı bugünlerde çocuğunuz için ayırabilirsiniz.

19 Nisan’daki Terazi burcundaki dolunay ile günlük rutinleri, düzeninde sürpriz bir değişim yaşayabilirsiniz. Belki gittiği okulda, beraber okuduğu arkadaşları ile ya da kardeşi, kuzeni ile ufak tefek anlaşmazlıkları olabilir. Okulda öğretmenleri nedeniyle biraz zorlanabilir. Ayrıca bugünlerde yeni bir spora yazdırabilirsiniz. Ayın 17’sinden sonra özellikle spor ve beslenme düzeni konusunda yenilikler yapabilirsiniz.

bebek abur cubur (4)

Yay Burcu

Nisan ayı boyunca çocuğunuz arkadaşları ve sizlerleyken kendini göstermek isteyecek, hevesli, atak, neşeli bir ruh halinde olacaktır. Sizlerden destek alabildiğini hissedecektir. Ancak özellikle arkadaş çevresine karşı zaman zaman daha saldırgan tutumlar sergilediğini görebilirsiniz.

Özellikle sözlü sataşmalar olabilir. 6 Nisan Yeni Ay’ı ile ayın ilk yarısında hobileri, yetenekleriyle ilgili, sahne sanatlarıyla da bağlantılı olarak yeni eğitimlere yazdırabilirsiniz.

Bunlarla ilgili ayarlamalar yaparken maddi düzenlemeler gerekebilir. O birden fazla şeyi isterken bir tercih yaptırmak zorunda kalabilirsiniz. 19 Nisan’daki Terazi burcundaki dolunay ile arkadaşlarından biriyle sıkıntılı bir iletişimi olabilir. Bu kişiyle artık görüşmek istemeyebilir veya mecburen yolları ayrılabilir.

Ayın 17’sinden sonra hem hobiler, el becerileri, tiyatro gibi sahne sanatlarında kendini göstermek isteyecek hem de aslında ilk flörtünü, aşkını yaşayacak gibi duruyor! 

Oğlak Burcu

Nisan ayı boyunca çocuğunuzun günlük hayatında çokça koşturmaca olacak gibi duruyor. Belki sağlık ve beslenmeye yönelik rutinleri değişecek, belki spora yazdırmak isteyeceksiniz.

Eğer okula gidiyorsa yapacak çok ödevi, projesi, işi olabilir. Kendisi de çok enerjik olacak, yapmak istediği işler olacaktır. Bu nedenle enerjisini sağlıklı bir şekilde atması için destek olmanızı tavsiye ederim.

6 Nisan Yeni Ay’ı ile ayın ilk yarısında evin içinde bazı yenilikler olacak gibi duruyor! Oğlak burcu çocuğunuz biraz huzursuz olabilir. Yapmak istedikleri ile evdeki gelişmeler birbirini tutmayacak gibi duruyor.

19 Nisan’daki Terazi burcundaki dolunay ile toplum içinde kendisini göstereceği, okula gidiyorsa hocalarına kendini beğendirmek isteyeceği birkaç günlük dönem olacaktır.

Ayın 17’sinden sonra evinizin içi kalabalıklaşacak gibi duruyor.

Kova Burcu

Nisan ayı boyunca çocuğunuzun hobileri, kursları, eğitimleri, yetenekleri ile ilgilenmek isteyebilirsiniz. Zira o da kendini göstermek isteyecek, normalden de meraklı olacak gibi duruyor.

Hareketli, yerinde duramayan, biraz da çenesi düşük ve sürekli sorular soran bir enerji topu haline gelebilir! 6 Nisan Yeni Ay’ı ile ayın ilk yarısında kardeşleri ve kuzenleri ile bir araya gelecek, yakın çevresi ile iletişimde olmak isteyecektir.

Ancak bu dönemlerde aralarında bazı sürtüşmeler ve güç savaşları olabilir. Ayrıca yeni eğitimlere başlatabilirsiniz. Kısa mesafe seyahatleriniz de olacaktır. 19 Nisan’daki Terazi burcundaki dolunay ile uzaklardaki akrabalarınız ile görüşebilirsiniz.

Size yine inançlar, felsefe, uzay gibi birbirinden farklı konularda sorularla gelecek gibi duruyor. Ancak bugünlerde de bazı ilişkilerini diplomatik idare etmekte zorlanabilir.

Ayın ikinci yarısında ona kitaplar alabilir, okuma yazmaya daha çok teşvik edebilirsiniz.

bebek-kitaplari

Balık Burcu

Nisan ayı boyunca çocuğunuz evin içinde değişen düzen ve harekete adapte olmaya çalışacak gibi duruyor. Evin içi çok hareketli, türlü yenilikler var ve onun bile yapması gereken işler çıkabilir.

Belki taşınıyorsunuz ya da evde yeni düzenlemeler yapılıyor. O da bunlara destek olmak için elinden geleni yapacak gibi duruyor. Çok daha meraklı ve konuşkan bir ruh halinde olacak bu dönemde.

6 Nisan Yeni Ay’ı ile ayın ilk yarısında arkadaşları ile görüşürken özgüvenini az da olsa zedeleyen bir durumla karşılaşabilir. Belki kendisinden yaşça büyük arkadaşlarının bazı tavırlarına üzülebilir. Arkadaş doğum günleri nedeniyle para harcamanız gerekebilir.

19 Nisan’daki Terazi burcundaki dolunay ile aile içindeki harcamalarınızın gündemde olduğu bir zaman dilimi olabilir. Çocuğunuz gerilimli bir ortam olursa bunu hissedecektir.

Ayrıca korkularının daha çok olduğu, rüyalarının daha hareketli olduğu bir dönem olacaktır. Ayın ikinci yarısında bütçenizi daha çok onun ihtiyaçları için ayırabilirsiniz.

Sevgiler

Astrolog Duygu Demir

instagram: https://www.instagram.com/duygudemir.astrolojigurusu/

http://www.astrolojigurusu.com/

Post navigation

Bir yanıt yazın