Haftalık Bebek Burç Yorumları

Haftalık Bebek Burç Yorumları (8 Ocak – 14 Ocak 2024)

Merhaba Sevgili Ebeveynler

Oğlak burcunda Yeniay enerjisi ile haftamıza başlıyoruz. Yeni başlangıçlar yapmak için oldukça destekleyici olacak. Gözümüz zirvelerde, hedeflerimiz büyük olacak. Bu dönem çalışkan, disiplinli, istikrarlı ve temkinli hareket etmek isteyebiliriz.  Uzun vadeli planlar yaparak ve paranın hesabını tutan bir etkileşimde olmak isteyebiliriz.

Hepinize güzel bir hafta olsun:)

Bu hafta bebeklerimiz burçlarına göre nasıl etkilenecek gelin bakalım.

(Bebeğinizin yükselen burcuyla beraber okumayı unutmayın)

Koç Burcu

Bu hafta Koç burcu bebekleri insanların önünde kendini ifade etmek istediği, yaşı daha küçükse aile büyüklerin önünde sevgi görmek istediği bir zamandalar. Güvende hissetmek bebeğiniz için önemli olacaktır. Seyahatler, yolculuklar, uzaktaki akrabalarla görüşmek, Eğitim, öğretim ya da dil öğrenimi gibi alanlarda planlama yapmak gündemlerini önünüze getirebilir.

Boğa Burcu

Boğa Burcu bebekleri yeni yerler keşfedecek ve bol bol seyahatler ederek yabancı kültürlere, yabancı deneyimlere karşı yönlenecekler. Uzaktaki akrabalar, arkadaşlar ile görüşmesi mümkün. Hayata dair bir şeyleri merak edip size sorular sorabilir. Bu daha çok dünyayı, evreni merak edip öğrenmek isteyecektir. Diğer yandan yeni bir eğitim yada dil öğrenmesi için teşvik edebilirsiniz.

İkizler Burcu

İkizler burcu bebekleri adına kalıcı yatırımlar yapmak  için güzel bir zaman dilimi Bunun için  harekete geçebilirsiniz.  Aynı zamanda onlara ayrı bir kumbara alabilir ya da onların adına bankada ufak bir hesap açabilirsiniz. Bunun dışında, sevmediğiniz bir alışkanlığını bıraktırmak için, yeni alışkanlıklar kazandırmak için gayet güzel bir dönem olacak diyebilirim.

Haftalık Bebek Burç Yorumları

Yengeç Burcu

Bu hafta Yengeç burcu çocuklarımız arkadaşlarıyla vakit geçirmek isteyecek, sosyalleşmek ona iyi gelecektir. Çünkü başkalarının fikirlerini önemseyecek, beraber paylaşım içinde olup keyif aldıkları bir süreçteler. Arada arkadaşlarıyla rekabet duygusu depreşebilir. Bu onu birazda olsa  yorabilir. Sadece buna dikkat edilmeli. Bunun dışında güzel bir haftadalar.

Aslan Burcu

Bu hafta Aslan burçları çocukları eğer ki okula gidiyor ise günlük koşturması çok daha yoğun olacaktır. Çok daha fazla yapılacak işler, belki ödevleri alanında yoğunlaşabilirler. Bu dönem akranlarıyla aralarında rekabet hissi olduğunu da hissedebilirsiniz. Ayrıca spora yazdırmak harekete geçmesi adına gayet olumlu gözüküyor. Fakat sağlıklarıyla  ilgili biraz dikkat etmek gerekebilir.

Başak Burcu

Bu hafta Başak burcu çocuklarımızın Oğlak burcundaki yeniay ile hobileri anlamında bir yeteneğini keşfediyor olacaksınız. Bu yetenekleri ortaya çıkarmak için resim yapmak, müzik, tiyatro, spor  gibi alanlara teşvik etmenizi tavsiye ederim. Çünkü uzun vadede iyi sonuçlar getirecek görünüyor. Bunun dışında okumak, yazmak, öğrenmek gibi konuları da hobileriyle entegre edebilirsiniz.

Terazi Burcu

Bu hafta Terazi burcu çocuklarımızın ev, yuva ve hanelerinde bazı değişimleri olabilir.

Bu evi taşımak, yer değişimleri ya da alım, satım gibi konular olabilir. Arada bazı huzursuzlukları olsa bile sizinle birlikte yinede bu değişime ayak uyduracaktır. Bazıları ise evin içine yeni bir bireyin gelmesi veya akraba ziyaretleri içinde bulunabilirler.

Akrep Burcu

Bu hafta Akrep burcu çocuklarımız kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarıyla ilişkisinin ve etkileşiminin daha ön plana çıktığını görebilirsiniz. Fikirlerini daha yaratıcı bir şekilde ortaya koymak isteyecektir. Görsel hafızasının gayet güzel çalıştığı zamandalar. O yüzden bugünlerde renklerle, desenlerle, resimlerle ilgili oyunlar oynayarak keyifli vakitler geçirmenizi tavsiye ederim.

Yay Burcu

Bu hafta Yay burçları çocukları adına yaptığınız harcamalarınız olabilir. Bu nedenle gelir, gider hesabını iyi ayarlamanız gerekebilir. Bunun için temkinli, dikkatli, istikrarlı ve uzun vadeli planlar içinde olarak paranın hesabını tutacağınız bir etkileşim içine girebilirsiniz. Çocuğunuza para biriktirmenin önemi hakkında konuşmalar yapabilir, geleceklerini ilgilendiren bir konuda önemli adımlar atabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Bu hafta Oğlak bebeklerimiz için önemli. Çünkü burçlarında yeniay deneyimleyecekler. Oğlakların, Pluton burçlarından geçtiği için kendilerinin  biraz daha değiştiği, karamsar olduğu dönemlerden geçtiler. Belki yüzünü  fazla güldürememiş olabilirsiniz:) O yüzden bebeğinizin isteklerine biraz daha sabırlı olmanızı tavsiye ederim. Bundan sonrası çok daha rahat olacak emin olabilirsiniz. Bebeğiniz adına, önemli yeni başlangıçlar için harekete geçeceğiniz ve uzun vadede size güzel sonuçlarla dönecek fırsatlar olacaktır.

Kova Burcu

duygusal anlamda tepkilerin daha yoğun olduğu, bastırılmış duyguların ortaya çıktığı öfkeli tavırlar içinde olmasına neden olabilir. Bir şeyleri bilinç altına atmaya, kendi içinde tutmaya, sonra bunları ortaya çıkarmaya eğilimli bir süreçteler. Rüyarı yoğun olabilir, uykusuzluk yaşanabilir. Keza yine sağlık anlamında da daha dikkatli olunması gerektiğini düşünüyorum. Daha çok duygusal huzursuzluk kaynaklı, ateş, kemik ağrıları, dişle ilgili konularda hassasiyetler olabilir.

Balık Burcu

Bu hafta Balık burcu çocuklarımızı sosyal çevre deneyimlerine yönlendirebilir, gruplar içinde olmasına teşvik edebilirsiniz. Fakat arkadaş çevrelerinde bazı kıskançlıklara maruz kalabilirler. O yüzden hassas ve alınganlıklar yaşanabilir. Bunun dışında hayatın eğlenceli taraflarını ortaya çıkardıkları yaratıcı işler yaparak ve bunları sunarak yeteneklerini konuşturdukları zamandalar.

Hepinize güzel bir hafta olması dileğiyle

Sevgiler

 Astrolog Pınar Döngez

 https://www.instagram.com/astrolojigozlemcisi