Yepyeni Bebek.com!

Yepyeni Bebek.com!

Bebek.com, 2001 senesinden bu yana bebek bekleyen, bebeğini büyüten tüm anne ve babaların hayatında… Düşünebiliyor musunuz? Bebek.com’da ilk makalenin yazıldığı gün doğan bebekler, şu anda 17 yaşında birer genç kız ya da delikanlı oldular. Bir nesil bu site ile büyüdü. 17 senedir yayın hayatına devam eden ve bu süreçte neredeyse her sene ödül ya da ödüller almayı başarmış başka bir site yok. Bu kadar güzel işlere imza atan Bebek.com’un, son dönemde yenilenmeye ve yeni nesil anne-babaların da hoşuna gidecek bir değişikliğe ihtiyacı olduğunu düşündük.

İşte bu nedenle, dijital pazarlama ekibimiz kolları sıvayıp yoğun bir çalışma temposu içine girdiler. Günlerce çalıştılar. Ve bugün yeni hali ile Bebek.com’u yayına aldılar. Hepimiz, hepimiz büyük bir heyecan yaşıyoruz. Bebek.com’u tam da hayal ettiğimiz gibi bir site haline getirmeyi başardık. İçindeki makalelerle, videolarla ve sosyal paylaşım platformu ile ailelerin yine, yeniden baş ucu rehberi haline geleceğine inanıyoruz. Dilerim, sizler de beğeni ile takip edersiniz. Yeni Bebek.com’da pek yakında çok güzel sürprizlerimiz olacak. Sadece Bebek.com üyelerine özel olacak bu sürpriz bizi takip etmeye devam edin. ????

Yenilenen sitemizle birlikte ben de yine, yeniden her hafta yazılarımla karşınızda olacağım. Özellikle değinmemi istediğiniz konu önerileri için de e-postalarınızı beklerim. Seneler evvel bir okuyucumuz Bebek.com için şöyle yazmıştı: “Annem yok. Ancak aradığım her bilgiyi ve sıcak ilgiyi Bebek.com’da buluyorum. Bu sebeple çocuklarımın anneannesi sizsiniz.” Bu maili ömrümce unutamadım. Dilerim, bu sıcaklığı hep devam eder.

Gelecek hafta görüşünceye dek,

Hoşça kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kayıp Parola

Lütfen kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.