Yay burcu çocukları

Pek çoğunuz birkaç yıldır büyük değişimler yaşıyorsunuz. Bu, sizin için zor ve uzun bir yolculuk oldu. Suçluluk duyduğunuz pek çok konuyla yüzleşmek zorunda kaldınız. Özellikle 2001 ile 2003 arası zor bir dönemdi. Bazılarınız sağlık problemleri yaşadı, maddi açıdan zorlandınız, bir yakınınız sıkıntılar yaşadı. Uçurumun kenarına kadar geldiniz ama düşmediniz. Aksine yeni biri olarak tekrar doğdunuz.
2006’da bu zor zamanların acısını çıkaracaksınız. Yeni benliğinizin tadını çıkaracaksınız. Neden o tecrübeleri yaşadığınızı daha iyi anlayacaksınız. Önümüzdeki birkaç yıl içinde pek çoğunuz sosyal ya da iş hayatınızda bambaşka bir yerde olacak. 2006 yılında dinle, felsefeyle ilgilenecek ve seyahatlere çıkacaksınız.

Ev ve aile
Hem 2006’da, hem de önümüzdeki birkaç yılda ev ve aile meseleleri gündeminizde olacak. Beklenmedik ve sarsıcı gelişmeler olabilir. Ailenizle anlaşmazlıklar yaşayabilir, taşınabilir, evle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Evinizde büyük bir özgürlük arayışı içinde olabilirsiniz. Hiçbir sınırlamaya ya da zorunluluğa tahammül edemiyorsunuz. Duygularınız da inişli çıkışlı. Orta yolu bulmaya çalışın. Ailenizle aranızın düzeldiğini ve olgunlaştığınızı göreceksiniz.

Evinizle ilgili değişiklikler yıl boyu sürecek. Fakat 14 Nisan’dan 3 Haziran’a ve 13 Ekim’den 16 Aralık’a yenileme ve tamirat işleriniz artacak.

Aşk ve sosyal yaşam
2006 yılında çok hareketli olacağınızı söyleyemeyiz. Genel olarak sakin bir hayatınız olacak. Eski arkadaşlarınızla görüşmeye, eski ilişkilerinizi sürdürmeye devam edeceksiniz. Fakat çok hareketli olmamanız başka konulara odaklanabilmenizi sağlayacak. Özellikle Yine 1-4 Ocak, 20 Mayıs-21 Haziran, 24 Haziran-19 Temmuz arasında daha sosyal ve hareketli olacağınızı söylemeliyiz.
Bekâr olanların kapısını yeni bir aşk çalabilir. Hatta gerçek aşkı bulabilirsiniz. Hayatınıza girecek kişiye uyum sağlamak için kendinizle ilgili değişiklikler de yapabilirsiniz. İkinci evliliğini sürdürmekte olanlar küçük çaplı bir krizle karşılaşabilirler. Bu kriz, ilişkinin monotonlaşmasından kaynaklanabilir. Dikkatli olun.

Finans ve kariyer
Tıpkı aşk ve sosyal yaşamda olduğu gibi, maddi durumunuz ve kariyeriniz genel olarak aynı seyirde sürecek. Yine de kariyerinizde yükselmeye devam edeceğiniz günler var. Maddi açıdan en şanslı dönem 1-20 Ocak, 8 Şubat-5 Mart, 20 Mart-19 Nisan, 23 Temmuz-22 Ağustos ve 22 Kasım-21 Aralık. 20 Ağustos-23 Eylül’de kariyerinizde yükseliş olabilir. Seyahat, diğer ülkelerle bağlantılar, yabancı kaynaklı yatırımlar para kazandıracak. Bazılarınız öğretmenlik veya akademik kariyer yapabilir.

www.radikal.com.tr’den alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı