Burçlar

Oğlak burcu özellikleri

Oğlak iletişim gücü sayesinde kazanıyor
Birkaç yıl boyunca aşk, para ve kariyer sizin yanınızda olacak. Evlilik ya da ciddi bir beraberlik gibi konularda hedefe ulaşılmış, arkadaşlıklar derinleştirilmekte… Şu sıralar, Oğlaklar daha ziyade başkalarının durumuyla ilgileniyor, onlara destek olmaya çalışıyor.

Bu yıl Oğlaklar ‘derin’ konularla ilgilenmeye eğilimli: Ölümden sonra yaşam, geçmiş yaşamlar gibi. Fiziğinizde değişikliklere gitmeniz de mümkün. Sağlık konusuna çok dikkat etmelisiniz çünkü arkanızda gezegenlerin güçlü desteği yok. Kariyeriniz ise geçen yıl hayli iyi gitti, artık kariyerinizdeki başarının bedelini ödeme vakti geldi. Kariyerinizin gerektirdiği bir sosyal yaşam ve arkadaşlıklar edinmeniz gerekiyor.

Ev ve aile meseleleri
2006 yılında ev ve aile meseleleri eskisi kadar hayatınızı kaplamayacak. Yalnız hemen ekleyelim, bu durum umursamazlık boyutuna varırsa, hayli sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Eğer inşaata niyetiniz varsa, 3 Haziran ile 21 Temmuz arasını ya da 23 Ekim ile 21 Kasım arasını seçin. Evini yeniden dekore etmek ya da sanat eserleri almak isteyenler için de en uygun zaman 5-29 Mayıs arası.

Oğlaklar bu yıl aile büyükleri konusunda tatsız sürprizler yaşayabilir. Yetişkin çocuk sahibi olanları da sorunlar bekliyor; gençler mevcut hayat koşullarını değiştirmek isteyebilir. Onları biraz daha serinkanlı düşünmeye ikna etmelisiniz.

Aşk ve sosyal hayat
Geçtiğimiz yıllarda aşk ve romantik dünya adına pek çok beklentiniz gerçekleşmiş olmalı. Dolayısıyla romantizm en temel önceliğiniz değil. Esas sosyal hareketliliği arkadaşlık anlamında yaşayacaksınız ve hakikaten mutlu günler geçireceksiniz.

Bekâr olanlar, bir birlikteliği bulunmayanlar açısından da esas olarak arkadaşlık öne çıkacak. Yeni yeni arkadaşlarınız olacak, grup faaliyetlerinde, organizasyonlarda yer alcaksınız. Yeni edineceğiniz arkadaşlar da manevi yönü güçlü insanlar olacak. Arkadaşlık bana yetmez, ille de aşk isterim diyorsanız, gözünüzü yaza dikin. 21 Haziran-2 Ağustos arası romantizm yaşayabilirsiniz. İkinci evliliğini yapanlar, bu yıl fırtınalı bir romantizm beklemeyin bunun yerine evliliğinizin tadını çıkarın.

Finans ve kariyer
Sizin için para her zaman önemlidir. Son birkaç yıl paraya daha da çok önem verdiğiniz bir dönem yaşadınız. Bu eğilim önümüzdeki yıl da devam edecek. İşiniz kolay değil ama bu konudaki ciddi ilginiz sayesinde güçlükleri aşacaksınız.

Entelektüel ilgi alanlarınız ve başkalarıyla iletişiminiz arasında ahenk var. Para kazanmanızda etkili olan da öncelikle iletişim. Hatta iletişim, medya ve taşımacılık gibi alanlara yatırım yapabilir, bu sektörlerden müşteri edinebilirsiniz. Bir eğitim etkinliğine katılıp iş yaşamınız açısından önemli insanlarla karşılaşabilirsiniz. Film, video ve fotoğraf işlerine yatırım yapabilirsiniz. Vergi konusuyla daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Elinize miras ya da sigorta yoluyla toplu para geçme ihtimali yüksek. İşi büyütmek için para bekleyenlere sevindirici bir haber: Bu yıl ya da gelecek yıl elinize para geçecek.

www.radikal.com.tr’den alınmıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu