Kova Burcu Çocukları

Para kazanmak sizin için yıllardır öncelikli mesele. Bu konuda bütün kural kitaplarını çöpe attınız ve gelişme kaydettiniz. 2005 yılında sağlık ve diyetler de sizin için çok önemliydi ama 2006’da olmayacak. Önümüzdeki yılın önemli, bir yandan da ‘zorlayıcı’ başlıkları, aşk ve sosyallik. Kendinizi geliştirmeye eğildiğiniz 2005’in ardından, 2006 para ve kariyer için harika bir yıl olacak. Şimdi, önümüzdeki yıl sizi bekleyen gelişmelere ayrıntılı olarak bakalım.

Ev ve aile
Ev ve aile meselelerinde durum aynen devam edecek. Zaten siz de bu konular üzerine eğilmeye pek gerek duymayacaksınız. Şu an için evren sizi herhangi bir yöne doğru zorlamıyor. Yani 2006’da seçimlerinizde özgür iradeniz önemli rol oynayacak.

Eğer evliyseniz, eşiniz şimdikinden daha büyük bir eve taşınmak isteyebilir ama bu sizin pek umurunuzda olmayacak! Evin içinde birtakım yenilikler yapmayı düşünüyorsanız, 13-17 Şubat arası bunun için en uygun zaman. Öncelikli mesele olmasa da, aslında ev ve aile hayatında bir dinamizm ve değişiklikler de var 2006’da. Fakat bunlar hep gelip geçici hevesler olarak yaşanacak.

Aşk ve sosyal yaşam

Aşk ve sosyal yaşam, sizin için zaten 2005 yazından beri öncelikli. Bu durum 2006’da ve hatta 2007 yılı boyunca da sürecek. Bu süreçte evliliğiniz ya da uzun süreli ilişkiniz testten geçecek. Artık eşinizi ‘gerçekten olduğu gibi’ görmenin vaktidir. Bir kez bunu yaptığınızda, hayata onunla devam etmeyi gerçekten isteyip istemediğinizi anlayacaksınız. Çok da hoş olmayabilecek bir süreçten bahsediyoruz; bazılarınız boşanabilir.

Öte yandan bazı Kovalar, eşiyle aşkını yeniden keşfedip daha gerçek bir temele oturtacak. Aşk ve sosyal yaşam açısından bir ‘ayıklama’ döneminde olduğunuz söylenebilir.

Aşk hayatınızda düzen ve gerçekçilik öne çıkacak. Bu yıl aşk ilişkilerinde kalbinizin yanına aklınızı da koymayı bilmelisiniz. Çünkü tek başına ‘kalp’ yeterli değil. İlişkilerinizde aceleyle verilmiş kararlardan uzak durun. Bekârların, aşkın sadece bir ‘serbest sürüş’ olmadığını, sorumlulukları ve yükleri de beraberinde getirdiğini anlayıp kafasındaki aşk kavramını gözden geçirmesi gerekebilir.

Bir Kova ile birlikte olanlar ise bu yıl onu aşklına ikna etmek için çok uğraşabilir! 2006, arkadaşlarınız için de test niteliğinde, sahici dostların kalıp diğerlerinin eleneceği bir yıl.

Finans ve kariyer

Bir süredir pek aktif olmayan kariyer, bu sene sizin için çok güçlü bir konumda. Genel anlamda, hayatınızın en iyi kariyer yıllarından birindesiniz. Maaş artışı, mesleğinizde tanınırlığınızın artması ve bu tür yükselişlerin hepsi kuvvetle muhtemel. Doğru konumlarda bulunan çok fazla insanı tanıyorsunuz ve bu sosyal bağlantılarınızın yardımını göreceksiniz. Gruplara ve organizasyonlara katılımınız, kariyerinizi geliştirecek. Önemli pozisyonlara seçilebilirsiniz. Tabii tüm bunlar özgüveninizi de artıracak. Bu aralar finansal sezgileriniz çok iyi, sezgilerinize güvenerek kazanç sağlayabilirsiniz. Görünüşünüze hep düşkün oldunuz, hatta zengin değilseniz bile genellikle zengin gibi giyindiniz. Biraz modellere özgü bir havanız var. İnsanlar üzerinde yarattığınız etki bir süre sonra kazancınızda bir avantaja dönüşebilir kolaylıkla.

www.radikal.com.tr’den alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı