Koç burcu özellikleri

Birkaç yıldır zor zamanlar yaşıyordunuz Ancak bu yıl işler epey iyi gidecek. Aslında Haziran 2005’ten bu yana hayatınız kolaylaşmaya başlamıştı. Birkaç şok edici olayla karşılaşacak olsanız da bu yıl genel olarak sizin için çok mutlu geçecek. İki yıldır ‘düzen’i ve ‘sınırlar’ı kendiniz için problem olarak görüyordunuz, ama artık bunların faydalarını görmeye başlayabilirsiniz. Hayatınızdaki düzen, ışıldamanızı sağlayacak. Zamanınızı boş şeylerle harcamamayı öğrendiniz ve nihayet evrenin büyük düzeninin ödüllerini toplama zamanı geldi. Şimdi, önümüzdeki yıl sizi bekleyen gelişmelere ayrıntılı olarak bakalım:

Ev ve aile
Birçoğunuz geçtiğimiz yıllarda taşınmak istemiş, ancak engellerle karşılaşmıştınız. Şimdi bu engeller ortadan kalktı. Bu, mutlaka taşınmanız gerektiği anlamına gelmiyor; ancak taşınmak isterseniz bunu başarmak artık çok daha kolay.
Önümüzdeki yıl, çocuklarla başa çıkmayı öğrenmek sizin için ciddi bir mesele olacak. Çocuklar, bir numaralı önceliğiniz olmak için sizi zorlayacak. Eğer onlara ihtiyaç duydukları ilgiyi zamanında göstermezseniz, çocuklarla ilgili daha ciddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Evinizde düzenlemelere girişmek için en iyi zamanlar, 14 Nisan ile 3 Haziran arası ve 21 Haziran ile 22 Temmuz arası.

Aşk ve sosyal yaşam
Bu alanda, kozmos sizi belirli bir yönde zorlamayacak. Bu tür yıllarda statükoda çok az değişim görünür. Demek oluyor ki, evliler evli kalma, bekârlar bekâr kalma eğiliminde olacak. Cinsel açıdan çok aktif bir yılın sizi beklediğini de belirtelim.

Yine de bu yıl, aşkta bir sürü iniş çıkış yaşayacaksınız, aşk sizin için bazı dönemlerde daha önemli, bazı dönemlerde ise oldukça önemsiz olacak. 20 Ekim civarında süregelen ilişkinizin bir tür sınamadan geçeceği görülüyor ama bu illa da ilişkinizde bir kırılma yaşanacağı anlamına gelmiyor.
Bekâr Koçlar bu yıl daha seçici olacak ve nicelikten çok niteliğe odaklanacak. Bu yüzden doğru seçimler yapmak çok önemli. Yanlış seçimlerin bedeli ağır olacaktır ama cinsel aktivitenizin yüksek olduğu bu yıl, aklıselim seçimler yapmanız çok da kolay olamayacak.

Arkadaşlık ilişkileri, sizin için aşktan daha önemli görünüyor. Tıpkı geçen yıl olduğu gibi bu yıl da gayet heyecan verici arkadaşlıklar yaşayacaksınız. Ressamların, müzisyenlerin, ruhani kişiliklerin bulunduğu yaratıcı ve cazibeli bir kalabalıklar sizi kendine çekecek. Sosyal olarak en aktif döneminiz 8 Eylül’le 23 Ekim arası.

Finans ve kariyer

Yaşamınızın bu alanında çok büyük olaylar yaşanmayacak. Elbette, bir işiniz, kariyeriniz ve kazançlarınız olacak ama bunlar birinci önceliğiniz olmayacak. Bütün bu alanlarda statüko ya bağlı yaşayacaksınız, bu hiç de kötü bir şey değil. Bulunduğunuz konumdan az çok memnun olduğunuz için büyük değişikliklere ihtiyaç duymuyorsunuz. Yine de 14 Mart’la 22 Eylül arasında bir iş yaşamınızda bir değişiklik yaşanacağı görülüyor. İş değiştirebilir ya da aynı şirkette başka bir işe geçebilirsiniz. Çalışma koşullarınızda değişiklikler yaşanabilir, çalışma arkadaşlarınız, yöneticileriniz değişebilir. İşveren konumunda olan Koçlar için, çalışanlarının baş kaldırması, iş gücünde değişiklikler olması ihtimali yüksek. Belki siz var olan statükodan tatmin olsanız da, ‘Büyük Güç’ sizin daha iyi olmanızı istiyor ve işleri karıştırıyor. Bu olaylar gerçekleşirken rahatsız edici olabilir ama sonuç iyi olacaktır. İş hayatına yeni başlayan Koçlar, eğlence sektörü gibi alanlarda cazibeli bir kariyer umabilir. Bu yılın başlarında, 1 Ocak ve 5 Mart arasında bir terfi ya da maaş artışı bekleyebilirsiniz. Ancak bu tamamen pürüzsüz olmayacak; gecikmeler ve sorunlarla uğraşmak durumunda kalacaksınız.

www.radikal.com.tr’den alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı