Kişiye özel yöntemle kalıcı zayıflama tekniği

Kişiden alınan kan örnekleri sonucu kişinin metabolizmasına uygun olarak hazırlanan “Parmak izi” programı sayesinde kalıcı kilo vererek, sarkmalar ve deformasyonlar yaşamadan diri bir vücuda sahip olabilmek mümkün. Ünlü Yazar Esra Pakkan, Parmak İzi yöntemi ile 40 kilo verip, girdiği bunalımdan çıkarak kitap yazdı ve yeni görüntüsü ile gören herkesi şaşırttı.
 
Medikal Estetik Hekimi Dr. Emre Çiçek: “Parmak izi; diğer bir adı metabolizma dengeleme olan programla ilgili kişi, öncelikle bilgisayarlı bir vücut analizine sokuluyor. Yağ, kas, su gibi parametreleri analiz ediliyor. A’ dan Z’ ye kan değerleri inceleniyor. Daha sonrada sonuçlar bir araya getirilip değerlendirilerek, bu aşamada kişinin sağlık durumu da göz önüne alınarak, tamamen hastanın metabolik yapısına yönelik ihtiyacı olan besinlerin listesi çıkartılarak kilo verme programı çıkarılıyor. dedi.
 
Metabolizmanıza özel yöntemle mevcut hastalıklarınızdan da kurtulabilirsiniz
Çiçek: “Bu program sayesinde, kilo problemleri neredeyse kalıcı olarak ortadan kalktığı gözlemlenmiş, şok diyetlerden uzak olan bu program, kişiye özel olduğu için öncelikle kişinin sağlık durumu düşünülerek hazırlanıyor. Bu yöntem uygulanırken kişinin metabolizma dengesinin, en verimli şekilde çalışması hedeflenerek mevcut hastalıkları da beraberinde tedavi edilmiş oluyor. Örneğin; şeker, kolesterol, tansiyon gibi sorunlarda gözle görülür ölçüde düzenlemeler oluyor.” açıklamasında bulundu.
 
“DNA” gibi kişiye özel bu yöntemle metabolizma daha hızlı çalışıyor
Programın, hastanın kan değerleri ve sağlık durumuna göre hazırlanıyor olması, başarılı olmasındaki en temel etken. Programın tamamen kişiye özel olması sayesinde hasta, vücudunun gerçekten ihtiyacı olduğu tüm sağlıklı besinleri alıyor. Burada dikkat edilmesi gereken noktanın programda alınacak besinlerin içeriğinden çok, kilo kontrolü sağlanacak kişinin hormonal ve kan değerleri yapısına göre belirlenmesi olduğunu söyleyen Doktor Emre Çiçek, kilo vermek isteyen hastada, metabolizmanın daha verimli çalışır hale getirildiğini belirtti. Hasta programa sadık kaldığı müddetçe, kilosu kontrol altına alınıp, metabolizma dengeleri düzene giriyor.
 
Bu programın etkileri neler?
Programın adından da anlaşılacağı gibi, kilo vermek isteyen hastalarda direk metabolizma açısından en doğru denge seçiliyor. Bu denge seçilirken hastanın beden kimyasına en uygun gıdaların, metabolizmaya etkilerinin belirlendiğini söyleyen Doktor Emre Çiçek, kaç saatte besleneceğini gün içinde kaç saat aç kalacağını hatta yemeğe hangi lokma ile başlayacağına kadar özel bir program uygulandığını belirtti.
 
Programdaki temel amacın; kişinin tamamen kendi bünyesine uygun sağlıklı besinleri yemesi olduğunu vurgulayan Doktor Çiçek, uygulamanın olumlu yönlerine dikkat çekti: “Kendi bünyesine uygun besinler sayesinde kilo vermek isteyen hasta, eski yaşantısına göre çok daha sağlıklı besleniyor. Programları uygulayanların memnuniyeti; daha iyi uyuyabildikleri, sağlıklı beslendikleri, sarkma olmadan kilo kontrolü sağladıkları ve psikolojik olarak da olumlu yönde etkilendikleri yönünde.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı