Kakao yağı çatlakları önlüyor mu?

Kakao yağı çatlak izlerini önlüyor
Hamilelik boyunca vücut, bebeğe ev sahipliği yapmak için birçok farklı duruma uyum sağlar. Bebek doğduğunda, hamileliğin fiziksel işaretleri devam edebilir. Kakao yağı formüllü çatlak izleri için masaj kremi, masaj losyonu ve karındaki gerginliği azaltan kakao yağı formüllü yoğun krem gibi yeni ve geliştirilmiş formüllü ürünler sayesinde bu dönemi daha rahat yaşamak mümkündür. Palmers’ın tüm diğer ürünlerinde olduğu gibi, bu 3 güvenilir ürünü de  hipoalerjeniktir, paraben ve ftalat içermez. Ayrıca, hamilelik sırasında kullanıma uygunluğu ve etkinliği dermatolojik olarak test edilmiştir. 
 
1. Çatlaklara Karşı Palmer’s Kakao Yağı Formulü: 
Hamilelik döneminde pek çok kadın cildin aşırı gerilmesi sonucu oluşan çatlaklara karşı önlem almak ister ancak her zaman kullandığı nemlendirici kozmetiklerin bunun için uygun olup olmadığını düşünebilir. Bu dönemde, gönül rahatlığı ile kakao yağı kullanabilirsiniz. Kakao yağı çatlakları geçirmez ancak oluşmasına engel olabilir.
Gün içinde çatlama ihtimali olan bölgelere sürerek cildinizi nemlendirebilirsiniz. Palmer’s çatlak serisi; çatlaklara karşı masaj losyonu, krem ve yoğun yağdan oluşur.
 
2. Yaralara Karşı Palmer’s Kakao Yağı Formulü: 
Tahriş olmuş cildi yatıştırıcı, kuru ciltleri nemlendirici ve besleyici özelliği ile cilt üzerindeki yaraların tedavi sürecini hızlandırmak için kullanılabilir. Ameliyat sonrası oluşan yaralardan cilt kesiklerine kadar çeşitli cilt yaralarına sürülebilir. Yanık yaralarında da kullanılabilen kakao yağı, iyileşme sürecinde oluşabilecek kaşıntıyı hafifletir ve yara bölgesini yumuşatarak ağrıları azaltır. Palmer’s yara serisi; kakao yağlı kuşburnu içerikli cilt onarıcı yağdan oluşur.
 
3. Bebeğinizin cildi için Palmer’s Kakao Yağı Formulü:
Bebeğinizin cildi sizin cildinizden farklıdır;
• Bebek cildi daha incedir,
• Bebek cildi daha naziktir,
• Bebek cildi bir yetişkinin cildine göre daha az yağlıdır, 
• Bebek cildi daha az melanin üretir, 
• Bebek cildi bakteri ve zararlı maddelere karşı daha dayanıksızdır, 
• Bebek cildi yetişkinlere göre daha az terler, 
• Bebek cildi, cilt iritasyonuna ve pişiğe, bebeklik sivilcesine, egzamaya ve konak oluşumuna daha yatkındır.
 
Bu özelliklerinden dolayı, bebek cildi doğal, katkısız nemlendiricilere ve özel formüle edilmiş yatıştırıcı içerikli ürünlere ihtiyaç duyar. Palmer’s Kakao Yağı sadece en güvenilir nemlendiricileri içermektedir. Palmers Bebek serisi; e vitaminli kakao yağlı bebek masaj losyonu, bebek saç ve vücut şampuanı, çinkolu pişik kremi, d vitaminli pişik kremi ve çok amaçlı nemlendirici stick’ten oluşur.
 
4. Çatlayan Dudaklar İçin Kakao Yağı: 
Rüzgar, kuru hava, aşırı soğuk ya da sıcak, dudaklarda ince çatlaklara yol açabilir. Bu çatlakları engellemek için gün içinde az bir miktar kakao yağını dudaklarınız kurudukça tekrar sürebilirsiniz. Palmer’s çok amaçlı nemlendirici ve krem dudaklarınızdaki kuruluğa iyi gelir.
 
Ayrıca, Palmer’s ürünleri-şimdi Bio C-Elast e™ ile- hamilelikte kilo alımı ve sonrasında kilo verilmesi ile oluşan vücut değişikliklerinin neden olduğu çatlak izlerinin azaltılmasına da yardımcı olur.
 
Palmer’s ürünlerini incelemek için TIKLAYIN!
 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı