İkizler burcu özellikleri

İkizlerin düzensiz aşk hayatı, bu yıl kendilerine mutluluk getirecek. Kariyer hayatınızın hareketli geçmesi ev ve aile durumunuzu etkileyecek. ‘Gizli sorunlar’ çözülecek…

Son birkaç yıl epey zor geçti, ama bir yandan da işler sizin için adım adım kolaylaşmaya başladı. Dramatik değişimlerin heyecanı hissedilirken, birçoğunuz kendinizi rahatsız hissettiniz. Çoğunuz – özellikle de burcun ilk günlerinde doğmuş olanlar dramatik değişimleri deneyimlemeye başladı bile. Burcun ileriki günlerinde doğmuş olanlar için ise, değişim bu yıl veya önümüzdeki birkaç yıl içinde gerçekleşecek. İş ve kariyer, 2005’in ana ilgi alanlarıydı ve bu durum bu yıl da devam edecek. Uzun yıllardır düzensiz olan aşk, yılın ilerleyen dönemlerinde büyük mutluluk getirecek. Sizin için her zaman çok önemli olan iletişim alanındaki becerilerinizi, bu yıl daha da geliştirecek ve iyice rafine hale getireceksiniz. Şimdi, önümüzdeki yıl sizi bekleyen gelişmelere ayrıntılı olarak bakalım:

Evde gizli sorunlar var
Ev ve aile meseleleri bu yıl ana ilgi alanınız olmayacak. Muhtemelen bulunduğunuz yer ve şu anki pozisyonunuzdan memnunsunuz. Bu sene daha ziyade kariyer açısından önemli görünüyor. Öte yandan kariyer hayatınızın coşkulu geçecek olması, ev ve aile durumunuzu dolaylı olarak etkileyecek. Başka bir şehre, hatta ülkeye bile transfer edilebilirsiniz! Bu da şimdiki halinizden memnun olsanız da yer değiştirmenize neden olabilir. Bu sene ayrıca evdeki gizli sorunlar da su üstüne çıkabilir ki, onları düzeltebilesiniz. Eğer evinizde büyük yenilikler yapmayı düşünüyorsanız, 21 Temmuz ve 8 Eylül arası en uygun zaman.

Aşk ve sosyal yaşam

Aşk hayatınız ve aşk konusundaki tavırlarınız değişiyor. Yeni aşk idealleri doğuyor. Şu son dönemde birçoğunuz boşandı ya da dul kaldı. Birçoğunuz da arkadaşlarının veya arkadaşlıklarının ölümünü gördü. Fakat her ölüm, dirilişi de beraberinde getirir. Hayatın daha derin gizemleri açığa çıkıyor, bilhassa da aşk diyarında. Bu sene işler tamamen değişiyor. Aşk ve evlilik, özellikle 24 Kasım’dan 2007 başına kadar verimli zamanında. Bunun yansıması, bekârlar (ya da ilk evliliği için adım atmaya çalışanlar) açısından bir evlilik veya ciddi bir ilişki şeklinde olacak. Arada geçen zamanda da siz (ve gelecekteki âşığınız) hazırlanıyor olacaksınız. Doğru zamanlama yakındır. Bütün İkizler, evli ya da değil, daha da gelişen bir sosyal hayata sahip olacak. Sosyal cazibeniz de artacak ve başkalarına daha kolay sevgi göstereceksiniz. Ayrıca popülerleşecek ve yeni, daha yüksek nitelikli arkadaşlar edineceksiniz. Eğlence ve romantik fırsatlar için 24 Kasım’a kadar beklemek zorunda değilsiniz elbette. Sosyal hayatınız 19 Şubat-20 Mart, 21 Haziran-22 Temmuz arasında mutlu ve aktif görünüyor. Eylül’e doğru arkadaşlıklarınızın testten geçtiğini göreceksiniz.

Finans ve kariyer
Bu yıl para sizin için çok büyük konulardan biri değil. Profesyonel statü ve kariyer tatmini daha önemli görünüyor. Sizi başarı bekliyor ancak siz bu başarıyı pek de mesele haline getirmeyeceksiniz. Finans durumunuz muhtemelen olmasını istediğiniz gibi ve siz de üzerine gitmeyeceksiniz. İş arayanlar için şahane bir yıl olabilir. Nasıl daha verimli bir çalışan olacağınızı öğreneceksiniz ve bu da kazancınızı artıracak. İş arayanlar sosyal bağlantılarından yararlanabilirler. Şu anda en önemlisi, yaptığınız işi sevip ona karşı tutku duymanız. Halihazırda bir kariyer hayatı içinde olanlar için de heyecan verici gelişmeler var. Yabancı ülkelere iş gezisi, bunun dışında yeni ve heyecan verici endüstrilere ya da iş alanlarına kaymanız söz konusu olabilir. İletişim becerileriniz ve medya konusundaki doğal yeteneğiniz bunda büyük rol oynayacak. Değişikliklere ve hayatın daha derin sularına dalmaya hazır olacaksınız. Başkaları bunlardan korkabilir ama siz kendinize güveniyor ve her zaman önünüze bir şeylerin çıkacağını biliyorsunuz. Eğer değişikliğe siz yönelmezseniz, ‘evren’ sizi buna doğru itecek.

www.radikal.com.tr’den alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı