Hammm Bebek Ekmeği Çıktı!

Bebekler yaşamlarının ilk 6 ayı boyunca sadece anne sütü ile beslenmelidir. Altıncı aydan itibaren ise bebeğiniz, anne sütünün yanında ek besinlerle de desteklenmelidir. Bu besinlerin verilme dönemine  ‘’tamamlayıcı beslenme’’, ‘’ek gıdaya geçiş’’ veya ‘’ek beslenme’’ de denmektedir.

Bebeğin bir yaşına kadar temel besini yine ‘’anne sütü’’ olsa da, etkili bir tamamlayıcı beslenme besin değeri ve biyoyararlılığı yüksek besinlerle sağlanmalıdır.

Hammm ailesinin en yeni üyesi bebek ekmeği karşınızda! 🚀🚀

Tamamı doğal muhteviyatlarla hazırlanmış, Hammm Bebek Ekmeğin’de kıvam artırıcı, şeker, renklendirici, koruyucu, tatlandırıcı, gıda katkı maddesi, emülgatör ve stabilizatör bulunmamaktadır.

Enerji  ve besin öğeleri açısından oldukça zengin olan Hammm Bebek Ekmeğini bebeğinize gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. İçeriğinde bulunan keçiboynuzu pekmezi sayesinde bebeğinizin demir gereksiniminin bir kısmının karşılanmasına destek olur.

Formülünde bulunan keçiboynuzu unu ile bebeklerimizin sindirim sistemini destekleyip, ayrıca yüksek kalsiyum içeriğiyle kemik gelişimine katkı sağlar.

Beslenmenin yapı taşı olan tahıllardan oldukça zengin olan Hammm Bebek Ekmeği içeriğinde doğal buğday unu ve tam tahıllı un bulundurmaktadır. Böylelikle Hammm Bebek Ekmeği enerji metabolizmasında görevli olan, yetersizliğinde ise sinir ve sindirim sistemi bozukluklarına neden olan B1 (tiamin) vitamininin başlıca kaynağıdır.

Anne sütü dışında besin alımıyla büyüme ve gelişmeye devam eden bebeklerimiz, enerji kaynağı olarak yağları kullanmaktadır. Hammm Bebek Ekmeği yapımında kullanılan zeytinyağı; oleik asit içeriğince zengin, büyüme ve gelişmede etkili ayrıca beyin gelişiminde rol oynamaktadır. Anti-inflamutuar etki göstererek bebeğinizi dış etkenlere karşı korur.

Hammm Bebek Ekmeği uzmanlar tarafından formülize edilmiş, düşük ısı ve uzun soluklu fırınlamayla en doğru şekilde pişirilmiş, koruyucu ve katkı maddesi kullanmadan doğru ambalajlama tekniğiyle paketlenmiş, bebeveyn sevgisi ile harmanlanmış, ilk günkü tazeliği ile güvenilir ve hijyenik bir ek gıdadır.

Bu ekmeğe bebeğiniz bayılacak! Bu leziz ve besleyici ekmeğe kolay ulaşabilmek için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayın.

Hammm Bebek Ekmeği: https://www.e-bebek.com/hammm-bebek-ekmegi-100-gr-p-ham-6212/

Diyetisyen Beyza Uyan

ebebek'in Beslenme ve Diyet Uzmanı, Emzirme Danışmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kayıp Parola

Lütfen kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.