Hamilelikte şeker hastalığı

Merhaba ,

Yazılarımı takip edenlerin de bildiği gibi hamileyim ve ikinci bebeğimi bekliyorum.6 yaşında bir kızım var ve hamileliğimin de 33’üncü haftasındayım , “çok şükür”. Çok şükür diyorum çünkü şu ana kadar burada yazmadım ama 21. haftadan beri sorunlu bir hamilelik geçirmekteyim.21. haftada 3 gün hastanede yattıktan sonra ilaç ve iğnelerle hamileliğimi doktorum, eşim, annemin yardımları ve sevgili minik kızımın da anlayışlılığı sayesinde bu haftaya ulaştırmayı başardım.34 haftadan sonra sizlerin de bildiği gibi doğum gerçekleşebiliyor ve bebeğin ciğerleri gelişimini tamamlamış oluyor.İnşallah 38. haftaları buluruz ve oğlumuza kavuşuruz diyorum.

Annelik inanılmaz bir duygu, kızımdan sonra hiçbir bebeği sevemem gibi gelirken Arda’mız için (bu arada adı Arda) hamileliğimde sorunların başlamasıyla birlikte inanılmaz duygular hissetmeye başladım.Hala da kucağıma aldığımda neler hissedeceğim , kızımdaki gibi olacak mı bilemiyorum ama minik oğlumu büyük bir heyecanla bekliyorum.21. haftadan beri günlerimi evde dinlenerek geçiriyorum.Çok şükür yatmak zorunda kalmadım ama ev işi yapmıyorum , notebook’umla işlerimi olabildiğince devam ettirmeye çalışıyorum ve minik kızımla ilgileniyorum.

Kızım Ece’yle birlikte tam 2.5 ay boyunca annemde kaldık ve yavrum evimizi inanılmaz özlemesine rağmen beni hiç üzmedi her gün “anne iyi misin?Arda iyi mi?” diye sorup durdu.Bu arada Arda ismini de Ece buldu.Biz de babasıyla ısındık bu isme.3 haftadır artık evimizdeyiz, Arda’nın dadısı işe başladı , ama şimdilik asıl işi Arda’nın annesine bakmak….

Kısmetse birkaç hafta sonra doğum yapacağım ve ondan sonrada yine hem organizasyonlar hakkında yazılarıma devam edeceğim hem de minik bebeğimi size bol bol anlatacağım.

Tüm hamilelere sağlıklı bir hamilelik diliyor ve bebek isteyen herkese bu güzel duygunun nasip olmasını diliyorum.

Tekrar buluşuncaya kadar;
En güzel, en eğlenceli, en sevgi dolu günler sizlerle olsun.

Uğur Böceği Organizasyon www.partievi.org
My Day Davet Organizasyon www.myday-tr.com
0212-662 35 74
0532-347 02 64

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı