Gebelik

Gebelik, bir kadının yaşayacağı en güzel dönemlerden birisidir. Fakat yaşanan hormonel ve fiziksel değişiklikler bazen kadınları fazlasıyla etkiliyor. Bu dönemi daha rahat geçirebilmeniz için bebek.com sitesi içerisinde tüm merak ettiklerinizi bulabilirsiniz.

Gebelik döneminde en çok ihtiyacınız olan şey şüphesiz ki sevdiklerinizin ilgisi ve desteği olacak… Fakat bazı anne adayları bu desteği tam olarak hissedemiyor, ya da bazı kadınların gebelik dönemleri genel olarak zor geçebiliyor.

Unutmayın, hiçbir şey bebeğinizin ya da sizin sağlığı ve mutluluğundan önemli değil. Eğer gebelik döneminizde bu tarz sıkıntılar yaşıyorsanız dinlenmeye, kendinize zaman ayırmaya, gebelik ve bebek bakımı hakkında bilgilendirici kitaplar okumaya gayret edin. Sizi mutlu edecek aktivitelerde yer almaya ve ortamlarda bulunmaya çalışın. Unutmayın, sizin mutlu olmanız bebeğinizin de mutlu olması anlamına geliyor.

Ayrıca; gebelik psikolojisi, hafta hafta gebelik ve kısacası gebelik dönemi hakkında her şeyi bebek.com’da okuyabilirsiniz.

Geç Hamilelikler

Geç Hamilelikler Birçoğumuzun ailesinde evlilikler hep çok erken yaşta gerçekleşmiştir. Aile büyüklerimizin anlattıkları hikayelerde “Ben evlendiğimde daha çok küçüktüm.” cümlesine oldukça sık rastlarız. Evliliklerin erken yaşlarda olmasının beraberinde ailelerin hemen...

Daha Fazla Oku
Sayfa 1 nin 13 1 2 13

Giriş Yap

Kaydolmak için aşağıdaki formları doldurun

Şifremi Unuttum

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.