Genel

Emzirme döneminizdeki yardımcılarınız

Bebeğinizin yemek yerken, uykuya dalarken rahat etmesini isteminiz kadar doğalı yok. Özellikle bebeğinizi emzirme anlarınızda onun rahat etmesini sağlamak ve anne sütünden en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olabilmek için, size bu dönemlerde destek olabilecek bazı ürünlere ihtiyaç duyabilirsiniz. 

Mycey Emzirme Önlüğü

Emzirme döneminde annelerin en büyük yardımcısı istedikleri her zaman ve her yerde bebeklerini diledikleri gibi emzirmeleridir. Size sağladığı rahatlık ve kolaylık sağlaması nedeniyle Mycey Emzirme Önlüğüne bakabilirsiniz. Bu önlüğün en önemli özelliği ise bebeğinizi bunaltmadan emzirme zamanlarını keyifli bir hale dönüştürmesi. 
https://www.e-bebek.com/emzirme-onlugu-p-myc-400011y-m/

Mycey Emzirme ve Destek Minderi

Her anne bebeğini daha fazla anne sütü ile beslemek ister. Bebeğinizi emzirme döneminizde size yorulmadan dilediğiniz kadar emzirme imkanı sunan bu destek minderleri oldukça da ergonomik. Bebeğinizi beslerken yanlış duruş, hareketsiz kalma veya uzun süreli güç harcama nedenleriyle oluşabilecek sırt ve kol bölgesi kas gerginliği ya da ağrılarına da son veriyor. Bu minder ayrıca babalar için de son derece pratik. Anneleri ve bebekler arasındaki duygusal bağ bu minder sayesinde artık babalar ile de kuruluyor. 
https://www.e-bebek.com/emzirme-ve-destek-minderi-p-myc-100065/

Mycey Yan Yatış Yastığı

Bebeğiniz beslenirken en önemli detaylardan bir tanesi de tıkanmasını önleyecek şekilde bu beslenmenin sağlanmasıdır. Özellikle hafif, pratik ve kolay taşınabilme özelliği taşıyan yan yatış yastıkları bu konudaki yardımcınız olacak. Hafif, pratik ve kolayca taşınabilen yastık; fermuarlı dış kılıfı ve anti-bakteriyel özel kumaşı ile bebeklerin doğumundan itibaren kullanıma uygun olması ile dikkat çekiyor.
https://www.e-bebek.com/yan-yatis-yastigi-p-myc-22676/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu