Haber & Röportaj

ebebek’ten Bebek dergisi Şubat sayısını kaçırmayın

ebebek’ten Bebek dergisi Şubat sayısı rengarenk tasarımı ve dopdolu içeriği ile sizlerle…
Derginin ilgi çekici konu başlıklarından bazıları ise şöyle:

“Ünlü isimlerden anne çocuk sevgisi” 
Bu ay sayfalarımızda ünlü isimlerin dergimize verdiği röportajlardan derlediğimiz anne çocuk sevgisini anlatan paylaşımlara yer veriyoruz. Sevilen isimler anneliğin onları nasıl değiştirdiğini ve hislerini bakın nasıl anlatmış…

Enfeksiyon hastalıkları hamilelikte ne kadar tehlikeli?
Kış aylarının korkulu rüyası enfeksiyonlar anne adaylarını da etkiliyor. Bazı enfeksiyonlar basit tedaviler ile geçebilirken bazıları ise anne karnındaki bebek için tehlikeli olabiliyor.

Hamilelikte varis tedavisi yapılabilir mi?
Hamilelik döneminde anne adaylarının sıkça karşılaştığı sorunlardan biri de varisler… Pek çok farklı nedene bağlı olarak ortaya çıkan varis hakkındaki bilgileri ve tedavi yöntemlerini Emse Hospital Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Yavuz Beşoğul anlatıyor.

Bebeğiniz evliliğinizi nasıl etkiler?
Bebek sahibi olduktan sonra hayatınızda büyük değişiklikler olması kaçınılmaz.. Uyku düzeniniz, sosyal hayatınız, günlük rutinleriniz ve tabii ki evliliğiniz bu küçük misafirin hayatınıza girmesinden etkileniyor. Bebek sonrası evlilik ile ilgili soruları Çift ve Aile Terapisti Selcen Erdemir Akdan’a sorduk.

Kış tatiline hazır mısınız?
Bebeğinizle tatile gitmek istiyorsunuz ve kış mevsimi… Peki yaz tatilinden farklı olarak nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz?

Çocuklara terörü nasıl anlatmalı?
Anne baba olmanın en zor yanlarından biri de bazı konuları çocuklara onları üzmeden, endişelendirmeden anlatmak… Ne yazık ki gündemden düşmeyen terör, şiddeti savaş haberleri de bu konular arasında… Uzman Klinik Psikolog İpek Gökozan ailelere konuyla ilgili önemli tavsiyelerde bulunuyor.
Moda, uzman görüşü, ajanda ve daha fazlası Şubat sayısında!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu