Haber & Röportaj

ebebek’ten Bebek dergisi Nisan sayısını kaçırmayın

ebebek’ten Bebek dergisi Nisan sayısı rengarenk tasarımı ve dopdolu içeriği ile sizlerle…

Derginin ilgi çekici konu başlıklarından bazıları ise şöyle:

“Anne olmayı çok istedim” 
Birçok tüp bebek ve aşılama deneyiminden sonra kızı Serda Nil’i kucağına alan Seren Fosforoğlu çocuk sahibi olduktan sonra değişen hayatını bizimle paylaştı.

Havalar ısınıyor, bahar alerjileri artıyor
İlkbaharda havaların ısınmasıyla birlikte, gerçekleşen iklim değişiklikleri, çocuklarda alerjik bazı problemlerin ortaya çıkmasına veya alevlenmesine neden olabiliyor. Konu ile ilgili bilgileri, MedicalPark Göztepe Hastanesi Çocuk Alerjisi Uzmanı Doç. Dr. Ayfer Yükselen veriyor.

9 soruda yenidoğanın ilk günleri
Annelerin yenidoğanla ilgili en çok merak ettiikleri soruları Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Gülnihal Şarman’a sorduk. Doğru sandığımız pek çok uygulamanın aslında yanlış olduğunu öğrendik.

Bebeğinizin gelişimini izleyin
Bebekler gelişim süreleri boyunca her ay farklı bir yetenek geliştiriyor. İki yaşına kadar bebeğinizin yaşayacağı fiziksel ve zihinsel gelişimleri öğrenmeye ne dersiniz?

Dijital annelik
Dijitalleşmenin gelişmesi ile birlikte artık tüm merak edilenlerin cevabını internette bulabilmek mümkün. Peki internetteki her bilgi doğru mudur? Aileler özellikle de anne adayları interneti nasıl kullanmalılar? Tüm bu soruların cevabını Idecon Kurucusu Yaprak Yapsan anlatıyor.

Moda, uzman görüşü, ajanda ve daha fazlası Nisan sayısında!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu