Haber & Röportaj

ebebek’ten Bebek dergisi Mart sayısını kaçırmayın

ebebek’ten Bebek dergisi Mart sayısı rengarenk tasarımı ve dopdolu içeriği ile sizlerle…
Derginin ilgi çekici konu başlıklarından bazıları ise şöyle:

“Babalık müthiş bir serüven” 
Sevilen oyuncu Ahmet Saraçoğlu, eşi Şirin ve bu ay 2 yaşına basan kızları Asya ile keyfli bir hayat sürüyor. Asya ile birlikte her gün yeni bir şey öğrendiğini söyleyen Saraçoğlu çifti evlerinin kapısını bizler için açtı.

Kendinizi şımartma zamanı
Çocuklar ve günlük koşuşturmalar içerisinde kendinize yeterli zaman ayıramadığınızı fark ettiğiniz anlar oluyor mu? Öyleyse günlük yaşama biraz mola verin ve tavsiyelerimize göz atın.

Şeker hastalığı hamileliği nasıl etkiliyor?
Diyabet hastası olup bebek sahibi olmak isteyen ya da hamileliğinde “gebelik diyabeti” teşhisi konan anne adaylarını nasıl bir süreç bekliyor? Merak edilenleri, Lotus Gebe Anne ve Bebek Merkezi Kurucusu Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. İnci Çavuşoğlu anlatıyor.

Emziren anne, çalışırken nasıl beslenmeli?
Emziren annelerin beslenmesi şüphesiz ki çok önemli. Üstelik hem emziren hem de çalışan bir anneyseniz beslenme daha da önem kazanıyor. Medical Park Göztepe Hastanesi’nden Diyetisyen Dilara İsmailoğlu’na emziren annlerin günlük yaşamda ve çalışırken nasıl beslenmesi gerektiğini sordu.

Aşılar hakkında bilinmesi gerekenler
Çocukların hastalıklardan korunmasında büyük önem taşıyan aşılar özellikle doğumdan sonraki aylarda sık uygulanıyor. Aşılar ile ilgili bilinmesi gerekenleri Çocuk Sağlığı ve Hastalığı Uzmanı Aylin Şimşek anlatıyor.

Bebeğinizle birlikte haydi yüzmeye!
Yüzmenin bebeğinize kazandıracağı pek çok önemli özellik olduğunu biliyor musunuz? Hem duygusal hem de fiziksel gelişimleri için onları erken yaşta suyla tanıştırın.
Moda, uzman görüşü, ajanda ve daha fazlası Mart sayısında!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu