Haber & Röportaj

ebebek’ten “ANNELİĞE UFAK Bİ’ MOLA” etkinliği

ebebek; bebekleri ve çocukları için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, karşılıksız sonsuz sevginin tam karşılığı olan anneler ve anne adayları için sunduğu hizmetlere devam ediyor. Yılın en anlamlı günlerinden birisi olan Anneler Günü’nü anne-bebek blogger’ları ile birlikte “Anneliğe Ufak Bi’ Mola Veriyoruz!” etkinliği kapsamında ALLE Klinik’te kutlayan ebebek; annelere keyifli bir bakım ve terapi günü hediye etti.

Güçlü kadrosu ile dünya standartlarında sağlık hizmeti sunan ALLE Klinik’in uzmanları ile dolu dolu bir gün geçirme fırsatı bulan anne-bebek blogger’ları; Hollistik Terapist Özge Şimşek, Beslenme ve Diyet Uzmanı Burcu Uğur Yıldız, Dermatoloji Uzmanı Dr. Sevinç Elinç Aslan eşliğinde yaşam kalitesini arttırma, stresten arınma, cilt güzelliği ve bakım tüyoları doğrultusunda bilgiler alıp; sohbet etme imkânı buldular.

Davetin finalinde anne-bebek blogger’larına ebebek tarafından bebekleri ve çocukları ile olan fotoğraflarından özel olarak hazırlanan tablolar ve çiçek demetleri hediye edildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu