ebebek Antares AVM açıldı

Bebek ürünleri alışverişinde anne-babaların ilk adresi olan ebebek, İstanbul ve Ankara’da 1 hafta içerisinde 2 yeni mağaza açtı. İstanbul Çekmeköy’de bulunan Metrogarden AVM’deki ebebek mağazasına özel her 150TL’ye 50TL hediye çeki verildi. Büyük ilgi gören kampanya bugün açılan Ankara Antares AVM’deki ebebek mağazasında 10-14 Eylül tarihleri arasında geçerli. Ayrıca çeşitli markaların pek çok ürününde özel fiyat kampanyası ve yeni sezon tekstil ürünlerinde açılışa özel %40 indirim yapılıyor. 
 
Türkiye’nin en büyük anne bebek ürünleri alışveriş platformu ebebek, İstanbul Çekmeköy’de yer alan Metrogarden AVM’de ve başkent Ankara’daki Antares AVM’de yer alan yeni mağazalarıyla büyürken anne babaların çözüm ortağı olmaya da devam ediyor.
 
ebebek, her ikisi de 700 metrekare alana kurulu İstanbul Çekmeköy Matrogarden AVM ve Ankara Antares AVM mağazalarında bebek sahibi olmayı eşsiz bir deneyime dönüştürüyor. İstanbul Çekmeköy’de bulunan Metrogarden AVM’deki ebebek mağazasına özel her 150TL’ye 50TL hediye çeki verildi. Büyük ilgi gören kampanya bugün açılan Ankara Antares AVM’deki ebebek mağazasında 10-14 Eylül tarihleri arasında geçerli. Ayrıca bebek arabasından oto koltuğuna, yürüteçten yatak ve gelişim halısına, aktivite masasından dönencelere, ıslak mendilden vücut şampuanlarına kadar pek çok üründe özel fiyat kampanyası sunuluyor. Bu iki kampanyanın dışında yeni sezon tekstil ürünlerinde ise yüzde 40 indirim yapılıyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı