Bu yıl yengeç burcunu neler bekliyor?

Yengeçler için en kötü günler geride kaldı. Katlandığınız tüm güçlüklerin karşılığını toplayacaksınız. Patronunuz duymasın ama iş hayatı bu yıl sizin için öncelikli değil!

2003 ile 2005 arası sizin için çok zor geçti. Çok büyük sorumluluklar üstlendiğiniz, ağır işler yüklendiğiniz bu yıllar sizi olgunlaştırdı. En kötü günler geride kaldı artık. Çıkarılması gereken dersleri çıkardınız. 2005 Temmuzu’ndan bu yana işler kolaylaştı. Bu yıl ise katlandığınız tüm bu sıkıntıların ardından bir ödül gibi geçecek sizin için. Kozmik bir parti sizi bekliyor. E, kozmos da bir parti düzenledi mi, ‘kuş sütü bile’ eksik olmaz. Keyfinize bakın!

Geçen iki yıl içinde birçoğunuz evlendi, birçoğunuz da taşındı. Artık arkanıza yaslanıp, tadını çıkarabilirsiniz. Bu yıl zorlanacağınız tek alan finans alanı olacak. Sağ-lık da yerinde görünüyor. Şimdi sizi bekleyen yıla ayrıntılı olarak bakalım:

Ev ve aile

Evle ilgili en önemli değişiklikler geçen yıl oldu, bitti. Artık asayiş berkemal. Üstelik o kadar ki, ev ve aile Yengeçler için her zaman en önemli konu olduğu halde bu yıl öncelik bu alanda değil. Evinizi istediğiniz gibi düzenlememeniz için hiçbir neden yok. Ancak, ortada pek de düzenleyecek bir şey yok, çünkü her şey istediğiniz gibi. Bu yıl asıl konu çocuklar gibi görünüyor. Hem yapmak, hem de yetiştirmek bakımından. Yengeçler, doğum yapmak anlamında en verimli burçlardan birine mensup. Bu yıl da birçok hamilelik ve doğum söz konusu. Yaşını almış olanlar için ise torun sahibi olmak pek mümkün. Her şey yolunda ve mutlu görünüyor. Bunca mutluluğun yol açacağı tek sorun para konusunda olabilir, ki ona da birazdan değineceğiz.

Aşk ve sosyal yaşam
Aşk gezegeni burcunuzu terk etti. Bu yıl sizin için aşk öncelik taşımayacak. Geçtiğimiz iki yıl içinde evlenenler, ‘ciddi’ bir ilişkiye başlayanlar, hatta herhangi bir ilişkisi olmayanlar bile huzurlu. Herkes bir anlamda aradığını bulmuş durumda. Yani, elinizden geldiğince, ilişkinizin keyfini çıkarmaya bakın. Ancak, ilişkisi olmayan Yengeçler bu yıl kendileri için öncelikli olan finans alanında meşgulken aşkı bulabilir. Meselaya bankaya ya da borsa şirketine yapılan olağan bir ziyaret, para meselelerini halletmekten pek daha fazlasına yarayabilir. Kısaca, geçen iki yıl içinde bekâr kalmayı becerebilmişseniz, bu yıl başınızın bağlanması olasılığı hâlâ var, ancak tarih olarak 24 Kasım’dan sonrasını beklemelisiniz. Evli olanların eşleri bu yıl ekonomik durumu kontrol altına alabilir. Bu kontrol başlangıçta şaşırtıcı gibi görünse de, her iki eşin de bu durumdan yararlanacağı kesin.
Bu yıl en mutlu ve sosyal açıdan en aktif olacağınız tarihler şöyle: 1-19 Ocak, 20 Mart-19 Nisan, 23 Temmuz-22 Ağustos, 22 Kasım-31 Aralık.

Finans ve kariyer
Temmuz ortasında Satürn burcunuzun finans evine taşındığından beri orada durum gergin. 2007’nin ortasına kadar da durum aşağı yukarı böyle cereyan edecek. Hemen paniğe kapılmayın, çünkü bu durum finansal bir yeniden yapılanmayı, bu alana sistem ve düzen getirmeyi sağlayacak. Sorumsuz yaradılışta olanlar zorluk çekse bile, sonunda hayatınız boyunca işinize yarayacak deneyimler edineceksiniz. Bu yıl, harcamaları ve yatırımları kontrol altına alma yılı. Kazanç konusunda bir problem görünmüyor. Önemli olan, kazancı yönetmek, gereksiz harcamalardan kaçınmak.
Bu yıl eğlenceyi hak ettiğinizi söylemiştik. Bol bol da eğleneceksiniz. İyi hesaplanmış risklere girebilir ve kazanç elde edebilirsiniz. Tabii, kumarhane tipi ‘risk’ten söz etmiyoruz. Patronunuz duymasın ama iş hayatınız bu yıl sizin için hiç de öncelikli olmayacak. Çalışmaktan çok eğlenmek havasında olacaksınız çünkü. Bununla birlikte, iş arayanlar için 24 Kasım’da başlayıp 2007 ortasına kadar uzanan dönem, bulunmaz fırsatlar sunacak. Patron olan Yengeçler de, bu dönemde personel sayısını artıracak. İşteki pozisyonunuzdan genel olarak memnun görünüyorsunuz.

www.radikal.com.tr’den alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı