Bebekoloji Eskişehir’de!

Bebekoloji Anadolu’da

Geçtiğimiz senelerde İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyükşehirlerde gerçekleşen Bebekoloji, bu sene Anadolu’da. Sakarya, Kayseri ve Denizli’nin ardından sıradaki durak Eskişehir! Dolu dolu geçecek bir gün için 21 Temmuz 2018 Cumartesi günü Eskişehir NeoPlus AVM’de buluşuyoruz.

Bebekoloji Etkinliğinde Neler Yapıyoruz?Bebekoloji Eskişehir'de

“Süper Dadı” adıyla bilinen Pedagog Gözde Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşecek etkinliğimizde hem aklınızdaki sorulara yanıt bulacak hem de çok eğleneceksiniz. Alanında uzman doktorlara bebek ve çocuk sağlığı ile ilgili sorularınızı yönlendirebilir, onların tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.

Peki Bebekoloji yalnızca bilgilendiriyor mu? Bilgilendirici oturumlara eğlenceli ve heyecan dolu oyunlarla ara vereceğiz. Hande Yuvakuran moderatörlüğünde birbirinden keyifli oyunlar birbirinden güzel hediyelerle taçlanacak. 🙂

Ödüllü yarışmalar, bilgilendirici oturumlar ve çok daha fazlası için hazır mısın Eskişehir?

Bebekoloji Etkinlikleri

“Neden Bebekoloji benim yaşadığım şehirde yok?” diye düşünüyorsanız önümüzdeki dönemde Konya, Antalya, Çanakkale, Trabzon, Diyarbakır, Edirne, Malatya ve Erzurum gibi birbirinden güzel şehirlere geleceğimizi müjdelemek isteriz. Bizler de sizler gibi heyecanlıyız! Bebekoloji ruhunu kilometrelerce öteye taşımak ve her şehri kucaklamak için sabırsızlanıyoruz…

Bebekoloji Denizlide

Bebekoloji Anadolu’da duyurularını ebebek Facebook ve Instagram sayfalarından takip edebilirsiniz.

Bebekoloji Anadolu etkinliklerine katılamadığınız için üzülüyorsanız… Zaman ve mekan bizim için bir engel değil! 🙂 Bebekoloji etkinlikleri, ebebek Facebook kanalından canlı olarak yayınlanıyor. Etkinlik esnasında ya da daha sonra etkinliği izleyebilir, sizler de Bebekoloji ruhundan faydalanabilirsiniz.

Şimdilik hoşçakalın…

Bebek.com

Uzman kadromuz ve deneyimli editörlerimiz ile anne, babalara ve bebeğin yakınında olan herkese sorularının tüm cevaplarını vermek için 2001 yılından beri buradayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Giriş Yap
Kayıt Ol
  • Gizlilik politikasını ve Kişisel veri aydınlatma metnini okudum ve kişisel verilerimin işlenmesine onay veriyorum.

Kayıp Parola

Lütfen kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.