Bebek gelişim rehberi

Bebeğiniz yaşamının ilk yıllarında bazı mucizevî gelişmeler gösterecektir. Ama hangi aşamaların olması ve bunların hangi yaşlarda gerçekleşmesi gerektiğini biliyor musunuz? Bebeğinizin 2 aylıkken gülümsemeye başlayabileceğini biliyor muydunuz? Ya, 6 aylıkken küçücük elleriyle cisimleri tutabileceğini? Huggies tüm anne-babalar için çocuklarının gelişimine katkıda bulunan kapsamlı bir aşama rehberi hazırlamıştır.

Yenidoğanın Gelişimi

Bebeğinizin yaşamının ilk yılları o kadar güzeldir ki, kendinizi onlara bakmakla, her hareketini incelemekle, her bakışını ezberlemekle ve her el hareketi alkışlamakla saatlerinizi geçirebilirsiniz. Öyleyse bebeğinizde neler oluyor? Yenidoğan gelişimi ile ilgili birçok şey mi oluyor, yoksa bebeğiniz hiçbir şeye aldırmayıp nefes almak, yemek yemek ve uyumaktan başka bir şeyle ilgilenmiyor mu? Bebeğinizin pek fazla bir şey yapmadığını düşünüyorsanız bu bölüm sizin için aydınlatıcı olacaktır.

Bebeğin Gelişimi

Bebeğiniz için bir dönüm noktası olan dördüncü hafta işaretine ulaştığında bebek gelişimi gerçekten hızlanmaya başlar ve bebeğiniz daha uyanık, daha büyük, daha güçlü ve çevresine karşı daha güvenlidir.
Detaylı bilgi için; http://www.huggies.com.tr/bebek-bakimi/bebeginizin-ilk-haftalari.php

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı