Bebeğiniz İçin İdeal Oda Sıcaklığı

Bebek odasının çok sıcak olması, yeterli sıcaklıkta olmaması, bebeğin terlemesi ya da üşümesi pek çok sıkıntıyı doğurur. Çünkü yeni doğan bebeklerde bağışıklık sistemi yeterince gelişmediği için bünyeleri oldukça hassastır ve çabucak hasta olabilirler. Bu nedenle yeni doğan bebeklerde  oda sıcaklığı uzmanların önerdiği ideal sıcaklıkta tutulmalıdır.  Vigo konvektör ısıtıcılar sabit sıcaklık sağladığı için bebeğinizin gelişimi için en sağlıklı ve konforlu ortamı yaratır.

Bebeğiniz İçin Sağlıklı Sıcaklık
Toz akarlarına maruz kalması çocuğunuzda alerji riskini artırır.

Vigo Konvektör içerisinde bulunan alüminyum ısıtıcının yüzey sıcaklığı, tozun yanma derecesi olan 225 dereceyi aşmayacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece kötü koku oluşumunu engeller. Toz yakmayan Vigo Konvektör, özellikle alerji ve astımı olan kişilere tavsiye edilirken, bebek ve çocuk odaları için de son derece sağlıklı bir ortam ısısı sağlar. Zararlı ısı ve ışık yaymaz, sessiz çalışır, hızlı bir şekilde ısıtır.

Eşsiz Güvenlik Özellikleri
Vigo Konvektörler, devrilme emniyeti, düşük yüzey sıcaklığına sahip gövde tasarımı, duvara ve yere sabitleme imkanı ve çocuk kilidinin yanı sıra hava çıkış ızgaralarının kapanması veya aşırı ısınma durumlarında ısınmayı durduran yüksek güvenlik özelliklerine sahiptir.

Bebek ve çocuklar için  ideal sıcaklık ve güvenli kullanımı bir arada sunar.

Vigo konvektörler sabit sıcaklık sağlama özelliğinin yanısıra, kolay kullanıma imkan veren elektronik kumanda paneli ile de zaman ayarlı olarak
açılıp kapanmaya kolayca programlanabilir.

Vigo bir Mastas A.Ş. markasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı