Başak burcu özellikleri

Son birkaç yıldır olduğu gibi, önümüzdeki yıl ve sonraki birkaç yılı daha ‘güven duyamama’ sorunuyla baş etmeyi öğrenmekle geçireceksiniz. Başa çıkmanız gereken güven sorunlarının merkezinde aşk ve kendinize bakışınız var. 2005 yılının teması parasal meselelerdi. Şimdi bu alandaki meseleler yoluna girmiş görünüyor. Bu yıl entelektüel ve zihinsel gelişim üzerine odaklanacaksınız.

Birkaç yıldır ailenizle duygusal bir ayrılık yaşıyorsunuz, bu durum 2006’da da devam edecek. Sağlık ve iş sizin için her zaman önemli olmuştur. Onlar hayatınızın temel direkleri. Bu yıl da bu durum değişmeyecek. Haziran 2005’ten bu yana ruhani meseleler sizin için önemli hale geldi. Bu eğilim, önümüzdeki yıl daha da güçlenecek. Gelin önümüzdeki yıl sizi bekleyen gelişmelere daha detaylı bakalım.

Ev ve aile

2006 yılında özellikle de 24 Kasım’dan sonra ev ve aile meseleleri, sizin en önemli ilgileriniz olacak. Yıllardır süren derin psikolojik temizlenme ve dönüşüm devam ediyor. Birçoğunuz aile üyelerinizi kaybettiniz. Diğerleri aile üyelerinin fiziksel olmasa da psikolojik ölümüyle karşılaştı. Birçoğunuz da gerçek ailesinin kim olduğunu keşfediyor. Bu, biyolojik aileniz olmayabilir.

Eski duygusal yaralar ve yaşanan travmalar bilinç yüzeyine çıkmaya devam ederken Başakların duygusal doğası 2006 yılında müthiş bir dönüşüme uğruyor. Birçoğunuz ailenizden fiziksel olarak ayrıldı, diğerleriniz bu ayrılığı yalnız psikolojik düzeyde yaşadı. İster fiziksel isterse psikolojik olsun bu ayrılık uzun sürmeyecek. Önümüzdeki yıllarda daha iyi ve daha bilinçli bir düzeyde yeniden bir araya geleceksiniz.

Aşk ve sosyal yaşam
Evli Başakların (özellikle birinci evliliğinde olanlar) ilişkisi bir sınamadan geçiyor. Evliliği kurtarmanın tek yolu, yıkıcı olmadığı sürece maksimum özgürlüğe izin vermek.

Bekâr Başaklar, muhtemelen bir süre daha evlenemeyecek. Çok fazla gelecek planı yapmadan bütün aşk deneyimlerinizin tadını çıkarmakta fayda var! Değişime direnmeyin. Bir aşk bittiğinde bir başkası başlayacaktır, hem de hiç umulmadık yerlerde ve umulmadık biçimlerde. Bu, deneyler yapacağınız ve deneyimler kazanacağınız bir dönem.

Her şeyde, ama özellikle aşkta mükemmellik arıyorsunuz, bu sizin zaten doğal özelliğiniz. Ancak bu yıl gezegensel etkilerden dolayı bu özelliğiniz daha da güçlü hale gelecek. Aşk ilişkilnizi geliştirmek için analizden geçirmeniz harika, ama bunu romantik anlarda yaparak sihri öldürmeyin. Bir-iki gün bekleyin ondan sonra analiz edin.

Aşk hayatınız yıl boyu aktif olacak ama özellikle 19 Şubat ile 20 Mart arası ve 6 Nisan’la 5 Mayıs arası en aktif dönem olarak görünüyor.

Finans ve kariyer
2006 yılında para ve kariyer alanında çok önemli şeyler yaşamayacaksınız. Bazı yıllar kariyer yılları değildir, bu da öyle bir yıl. Genellikle iş hayatınız, sosyal yaşamınızın merkezinde dururdu. Bu, bu yıl geçerli değil. 2006 yılında, hayatın entelektüel, zihinsel ve sosyal yönleri sizin için daha önemli hale gelecek.

Birçoğunuz, 2005 yılını finansal açıdan çok güçlü biçimde tamamlamayı başardı. Kazancınız yükseldi, malvarlığınız arttı ve çoğunuz temel finansal hedeflerinize ulaştınız. Bu kadarını yeterli buluyor ve artık zihninizi geliştirmek istiyorsunuz.

Ancak çalışma hayatı yine de bir ölçüde önemini koruyor. Çünkü bir Başak burcu üyesi olarak sizin için çalışmanın kendisi değerli, bunun o işten kazandığınız parayla, prestijle, statüyle alakası yok. Bir görevi yerine getirme fırsatını sunduğu için çalışmaya değer veriyorsunuz.

Özellikle iş arayan Başaklar bu durumun ayırdına en fazla varanlar olacak. İş değiştirme niyetinde olan Başaklar, para ve prestijden çok, herhangi bir iş önerisinin sağlayacağı sosyal imkânlarla ilgilenecek.
Yıl boyunca birkaç iş birden değiştirmeniz sürpriz sayılmamalı. İşgücünün sürekli akış halinde olduğu şirketlerde çalışma eğilimindesiniz. İş yerinde, her zaman, yeni insanlarla karşılaşma fırsatınız olacak.

www.radikal.com.tr’den alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı