Genel

Balık burcu çocuklar

Hayatınızın her düzeyinde dramatik değişimler etkisindesiniz. 2006 yılında alacağınız en önemli ders de aniden karşınıza çıkan değişimlerle, güvensizlikle, bilinmezliklerle başa çıkmayı öğrenmek olacak.
Yepyeni bir yaşamla karşı karşıya olduğunuzu belirtelim. Sanki boyut değiştiriyorsunuz. Gerçekleşecek değişimlerde de maneviyatın rolü büyük olacak. Temmuzdan sonra sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir. 24 Kasım’a kadar şansınız açık görünüyor. Kariyer açısından hayatınızın en iyi dönemlerinden birine giriyorsunuz.

Ev ve aile
2006’da evde fazla oturmayacak, yolları ev edineceksiniz. Aileniz de bu ‘macera dolu’ yaşamınızı anlayışla karşılayacak. Evde tadilat yapmayı düşünüyorsanız 17 Şubat ile 4 Nisan arası en uygun tarihler. 20 Mayıs-21 Haziran arası aile meseleleri gündeme gelebilir. Geçtiğimiz yıllarda pek çoğunuz aile büyükleriyle ilgili sorunlar, hatta kayıplar yaşadınız. Bu nedenle de ilişki biçimleriniz değişikliğe uğradı. 2006’da büyüklerinizle çok daha sağlıklı ve duru ilişkiler kurmaya başlayabilirsiniz.

Aşk ve sosyal yaşam
Önümüzdeki yıl için öncelikli konularınız kişisel özgürlük, maneviyat, seyahat ve sağlık olacak. Bekarlar bekar kalmaya devam edecek. Aslında bir Balık için en önemli şeyin özgürlük olduğu düşünülürse, Balıklar arasında bekârların bu kadar çok sayıda olmasına pek şaşmamak gerek.
Balıklarla ilişkisi olanlar da bu faktörü unutmamalı ve eşlerini kısıtlamamalı. Bu yıl yenilenmeye ve değişimlere kendinizi o kadar kaptırıyorsunuz ki, sizinle ilişki kurmuş, kurmayı düşünen ve kuracak olanlar karşılarında birden fazla kişilik bulacak. Bunca yenilenmenin sonucunda da değil başkalarına, kendinize bile yabancı hissedebilirsiniz kendinizi!

Finans ve kariyer

2006 sizin için finanstan çok kariyer açısından önemli. 24 Kasım’dan sonra iş hayatınız çok büyük önem kazanacak. 17 Ekim’de gerçekleşen ve etkileri mart ayına kadar sürecek olan ay tutulması ile 29 Mart’taki güneş tutulması, finansal planlarınızı ve stratejinizi yeniden düzenlemenizi sağlayabilir. Halihazırdaki planlarınızın pek de gerçekçi olmadığını fark edebilirsiniz. Kimi zaman bu yeniden yapılanma süreci sıkıntılı olsa bile sonuçta her şeyin sizin yararınıza olacağını unutmayın.
2006 yılında finans konusunda çok fazla değişiklik beklenmiyor olması, aslında mevcut durumdan fazla şikâyetçi olunmadığının işareti de denebilir. Ama 2006’da da genel olarak ‘Paranın ne önemi var’ deseniz de, bu alana biraz ilgi göstermek fena olmayabilir. Mutluluk ve refah düzeyinizi artırmak elinizde.

Balıklar için bu yıl kariyer açısından çok önemli. Var olan işinizi genişletebilir, yabancı ülkelerde yeni yeni iş fırsatları elde edebilir, kariyerle bağlantılı eğitim olanaklarından yararlanabilirsiniz. Profesyonel hayatınızda ve sosyal statünüzde yükselme olacağı kesin gibi. Yani yalnızca maaş artışı değil, itibar kazanma olasılığı yüksek. Politikaya atılmayı düşünenleriniz varsa, bu mükemmel bir dönem. Kıymetinizin bilinmediğinden yakınıyorsanız da, bu yıl kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

www.radikal.com.tr’den alınmıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu