Anne Adayları Buraya; Emzirme Kampı 3 Başlıyor!

Hayata en iyi başlangıç şüphesiz; Anne Sütü 

İlk altı ay bebeğin fizyolojik ve psikososyal ihtiyaçlarını tek başına mükemmel bir şekilde karşılayan anne sütü, anne ve bebek bağının kurulmasında önemli rol oynuyor.

Bebeğin ilk altı ay tek başına anne sütü ile beslenmesi, altıncı aydan sonra ek besinlerle birlikte anne sütü ile beslenmenin devam etmesi ve emzirmenin iki yaşın sonuna kadar sürdürülmesi bebeğe sayısız faydalar sağlıyor.

Anne sütü ile beslenmenin yararları sadece anne sütü ile beslenme süreci ile sınırlı kalmayıp, ileri yaşam sağlığı üzerine önemli oranda olumlu etkiler sağlıyor. Emzirme sadece bebek için değil anne için de bir mucize

Emzirmenin, anne sütü mucizesinin farkında olmayan o kadar çok kişi var ki.

Yapılan araştırmalara göre altı aydan küçük bebeklerin %40’ı sadece anne sütü ile besleniyor. (UNICEF, 2017)
Ne kadar düşük bir oran..

ebebek olarak daha fazla annenin ve bebeğin hayatına dokunabilmek, emzirmenin farkındalığını artırmak üzere kolları sıvadık… 

Anne adaylarını emzirme konusunda bilinçlendirelim, bir damla anne sütünün bile bebeği için mucize olduğunu anlatalım, emzirmeye teşvik edelim, anne adayları emzirme konusunda endişelenmeden, yanlış bilgilere yönlendirilmeden uzman bilgimiz ile aydınlatalım, emzirmeye hazırlayalım onlara destek olalım istedik ve emzirme kampı oluşturmaya karar verdik!  Kampımızın ilk ikisini gerçekleştirdik sıra üçüncüsünde!

Emzirme kampı 3 ile ilgili aklınızda soru işaretleri olduğunu hissedebiliyoruz. Gelin detaylarını birlikte inceleyelim.

Emzirme Kampı 3

 • Emzirme kampımız yine anne adaylarına yönelik bir kamp olacak.
 • ebebek genel merkezinde gerçekleşecek. (Bostancı)
 • 23 Kasım Cumartesi, 30 Kasım Cumartesi günleri olmak üzere iki gün sürecek.
 • Kampımızda 25 anne adayı olacak.
 • Emzirmeyi her yönüyle ele alacağımız kampımızda; alanında uzman konuklar yer alacak. (Emzirme danışmanı, kadın doğum uzmanı, diyetisyen ve emzirme psikologu) 
 • İki gün boyunca sürpriz hediyeler de sizleri bekliyor..
 • İki haftalık eğitim sonrasında anne adayları emzirme elçisi olacak ve kamptan öğrendiği bilgiler ile çevresini aydınlatabilecek. Daha fazla anne daha fazla bebek bilinçlenecek.
 • Eğitim sonunda anne adaylarımızı bırakmayacağız ve online olarak desteğe devam edeceğiz! Gerektiğinde evlerine gidip destek olacağız! 

Her şey sizler için!  ebebek hep yanınızda!

Anne adaylarının emzirme konusunda bilinçleneceği, her detayı öğreneceği ve emzirme sürecine aklında hiçbir soru işareti olmadan başlayacağı bu kampımıza nasıl başvurabilirsiniz?

Emzirme Kampına Nasıl Başvurabilirim?

Emzirme kampı 3’e başvurmak çok kolay!

Tek yapmanız gereken aşağıdaki bağlantıya tıklayarak emzirme kampı 3 katılım formunu eksiksiz doldurmak.

Başvurunuz olumlu sonuçlandığında size geri dönüş yapacağız. Dolu dolu geçecek kampımıza hemen başvurun! Fırsatı kaçırmayın.

Emzirme Kampı 3 Katılım Formu:

http://bit.ly/2qdi5kP

Emzirme Kampı 1 ve Emzirme Kampı 2’ye katılan Emzirme Elçilerimiz

Emzirme Kampı 3 ile ilgili aklınıza takılan soruları yorum olarak bırakabilirsiniz.

Sevgiler.

3 Yorum

  1. Merhaba,

   Kampımız ücretli değildir. Tamamen annelere ve bebeklere fayda sağlamak, anne sütünün bir damlasının bile bebekleri için mucize olduğunu annelere ifade etmek, anneleri emzirme sürecine hazırlamak için düzenleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı