Akrep burcu özellikleri

Geçtiğimiz yıl başarı gizlice yanınıza sokulmuştu. Önümüzdeki yıl bu gelişimin fiziksel sonuçlarını elde etmeye başlayacaksınız. Ufkunuz genişledi; kendinize daha fazla güveniyorsunuz ve genel olarak daha mutlu sayılırsınız. Bu mutluluk iyi bir hayat yaşamanızı sağlayıp refahınızı artıracak.
İş hayatınızda meydana gelen güzel gelişmeleri hak ediyorsunuz. Bu iyi bir şey, çünkü bunun için çalışmıyor olsaydınız, etrafınızdakilerin kıskançlığı ve kötülüğüyle uğraşmak zorunda kalabilirdiniz. Yoğun çalışmanız bunları sizden uzak tutuyor.

2006’da finans ve kariyer konuları hayatınızda önemli yer tutacak ve bu alanlarda oldukça başarılı olacaksınız. Diğer taraftan aşk hayatınızda önemli bir değişiklik olmayacak.
Ev ve aile konuları yıllardır önemli bir meseleydi, 2006’da da öyle…

Ama bu konu geçmişte sizin için çok stresli bir konu iken, bu yıl her şey daha kolay. Sağlığınız normal. Dış görünüm, istekler, maddi durum ve sağlık konularında aklınıza takılan mevzuları 23 Haziran’a kadar halledebilirsiniz. Çocuklar, eğlence ve yaratıcılık gerektiren konular 23 Haziran’dan sonra gündeme gelecek.

Hayatınızdaki büyük değişiklikler kariyer alanında ya da ailenizle olan ilişkilerinizde meydana gelecek. Şimdi önümüzdeki yıl sizi bekleyen gelişmelere ayrıntılı olarak bakalım:

Ev ve aile
Ev ve aile meseleleri yıl boyunca hayatınızın önemli bir kısmını kaplayacak. Beklenemedik ve hızla değişen duygular odak noktanız olacak. Bu duygusal dalgalanmalar kişisel de olabilir aile fertleri arasında da yaşanabilir. Bu duygular ani ve kaba bir şekilde ortaya çıkabilir; ailenizle bağları koparma noktasına kadar gelebilirsiniz. Çocuk doğurma yaşında olan Akreplerin, bu yıl hamilelik şansı yüksek. Beklenemedik hamileliklerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Evinizi daha neşeli bir hale getirmek için sanat gereçleri ya da spor malzemeleri satın alabilirsiniz. Eğer evinizde köklü değişikliklere gitmeyi düşünüyorsanız, bunun için en iyi zaman dilimi 3 Haziran-21 Temmuz arası. Eğer evinizi dekore etme ya da yeni mobilyalar alma niyetindeyseniz 5 Mart-6 Nisan, 2 Ağustos ve 6 Eylül arası uygun bir zaman olabilir.

Aşk ve sosyal yaşam
Sosyal olarak bu yıl en iyi yıllarınızdan biri sayılmaz. Ama bu sosyal ya da aşk hayatınız olmayacak anlamına gelmiyor; sadece hayatınızın odak noktası bu konular olmayacak. Evli Akreplerin evliliği devam edecek, bekâr Akrepler ise bekâr kalmayı sürdürecek. Akreplerin çoğu şu anki durumlarından memnun ve bunu değiştirmek için herhangi bir çaba göstermeyecek. Bu alanda ortaya çıkan boşluk genellikle iyi haberlerin müjdecisi de sayılabilir.

Bu dönemde başlayan aşk ilişkileriniz ciddi olmayacak, genellikle ‘eğlence’ şeklinde gelişecek. Bu tip ilişkiler bu yıl bolca karşınıza çıkacak ve sizi heyecanlandıracak. Bu tip kararsız-dengesiz ilişkiler hayatınızda hep vardı, ama bu yıl daha çok olacak. Hiçbirinin uzun süreli ilişkiye dönüşme potansiyeli yok.

2006 Akrepler için eğlence açısından nispeten ‘durgun’ geçecek bir yıl olmasına karşın sosyal hayatınızın canlanacağı, çok mutlu olacağınız zamanlar da yok değil. Bu tarihler: 20 Nisan-20 Mayıs, 29 Mayıs-24 Haziran ve 24 Ekim-17 Kasım arası.

Finans ve kariyer
Önümüzdeki yıl boyunca en çok odaklandığınız nokta finans ve kariyeriniz olacak. Bu konularda önemli atılımlar gerçekleştirebilirsiniz ancak yüzleşmek zorunda kalacağınız bazı durumlar söz konusu olabilir. 2006 sizin için refah yılı olarak görünüyor, hem de sadece bir sene değil uzun süreli bir dönemin başlangıcı olarak.

Maddi açıdan güçlü kişiler sizi desteklemeyi sürdürecek. Maddi durumunuzun gelişmesiyle farklı ortamlara girmeye başlayacaksınız; insanların size karşı olan tutumları da değişecek. Bu konuma ulaşmanızda becerileriniz kadar dış görünümüz de etkili olacak. Pahalı eşyalara sahip olabilirsiniz, kıyafet, mücevher, aksesuvar gibi…

2006’da geçen yıllara oranla daha fazla seyahat edeceksiniz. Kendinize olan güveniniz en yüksek noktasına ulaşmış durumda, iş alanında da bazı fırsatlar peşinizde koşacak. İşyerinde sadece bir tek şeyden şikâyetçi olabilirsiniz; o da patronunuzun sizi gereğinden fazla zorlaması olabilir.

www.radikal.com.tr’den alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı