2016’da aslan burcunu neler bekliyor?

Karakterinizi 2006 yılında adeta yeniden oluştu-racaksınız. Satürn’ün 17 Temmuz 2005 tarihinde burcunuza girmesiyle hayatınızda değişiklikler başladı; yeni şeyler öğrenmeye başladınız. Bu yıl da çok çalışacaksınız. Başkalarının da çalışıp kendisini göstermesine yardımcı olacaksınız. Fakat bu işkolik olacağınız anlamına gelmiyor. 24 Kasım 2006 tarihinden itibaren çalışmanın karşılığını alacak ve eğlenceye daha çok vakit ayıracaksınız.

Yine de eğlenmek için illa bu tarihe kadar beklemeniz gerekmiyor. Şimdiden hayatın tadını çıkarmaya başlayın. Aşk, sosyal hayat ve aile her zaman olduğu gibi sizin için yine ön planda olacak. Ev ve aile meseleleri 24 Kasım’a kadar, çocuklar, eğlence ve yaratıcılık ise 24 Kasım’dan sonra hayatınızda önemli yer kaplayacak.

Felsefe, eğitim ve seyahatler 23 Haziran’a kadar uzanan dönemde kişisel değişimler, seks, psikoloji ve hayatın derin tarafları 23 Haziran’dan sonra gündemde olacak. Şimdi, önümüzdeki yıl sizi bekleyen gelişmelere ayrıntılı olarak bakalım.

Ev ve aile

Evinizde mutluluk var. Daha büyük bir eve taşınabilir, eviniz için değerli eşyalar alabilir ya da bir mülk satıp para kazanabilirsiniz. Ailenize yeni bir üye katılabilir, yani aile fertlerinden biri doğum yapabilir, evlenenler olabilir. Hatta öyle biriyle tanışabilirsiniz ki, onu ailenizden biri gibi görebilirsiniz. Çocuklar, evinizde daha çok vakit geçirecek. Komşularınızın veya arkadaşlarınızın çocuklarını, hatta değişim programıyla yurtdışından bir çocuğu evde ağırlayabilirsiniz. Bazılarınız bir çocuğu evlat edinmeyi bile düşünebilir.

Aile fertleri birbirine karşı hem maddi hem manevi açıdan daha cömert olacak. Annenizin veya babanızın size yardımı dokunabilir. 1 Ocak ile 5 Mart arası bir yurtdışı seyahati gerçekleşebilir. 23 Ekim-6 Aralık dekorasyon ve tamirat için uygun.

Aşk ve sosyal hayat
Aşk ve sosyal hayatınız birkaç yıldır çok hareketliydi. İlişkileriniz çok uzun soluklu olmadı. Bu yıl aşk ve bağlılık konularında daha ciddi görünüyorsunuz. Hayatınıza sizden daha kontrollü ve sakin biri girecek. Bu, bir sevgili de olabilir, bir iş arkadaşı ya da ortak da… Bu kişiyi etkilemek için hiçbir şey yapmanız gerekmeyecek. O zaten gelip sizi bulacak.

Öte yandan 2006 yılı içinde başka romantik flörtleriniz de olacak. Bazı Aslanlar ‘Kalbimi mi dinlesem, mantığımı mı?’ diye kendisine sorup duracak. Sosyal açıdan en mutlu döneminiz 20 Ocak-20 Mart, 21 Haziran-22 Temmuz, 23 Ekim-21 Kasım arasında. En stresli döneminiz ise 20 Mayıs-21 Haziran, 23 Ağustos-22 Eylül, 22 Kasım-21 Aralık arası.

Finans ve kariyer

Aile, ev, çocuk, aşk, sağlık bu yıl gündeminizde ön plana çıkıyor. Ama aynı şeyi kariyer ve maddi durumunuz için söyleyemeyiz. Bu durum, para kazanmayacağınız ya da kariyerinizde herhangi bir değişim olmayacak anlamına gelmiyor tabii.

2006 yılı içinde çok hırslı olacağınız ve kariyerinizde yükseleceğiniz zamanlar olacak. Özellikle 21 Temmuz-30 Eylül, 1 Ocak-17 Şubat ve 5 Mart-24 Haziran arasında çok hareketli bir iş yaşamınız olacak. Yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Tüm yıl boyunca iş konusunda şanslı olacaksınız. Üstelik sizin pek bir şey yapmanıza gerek kalmayacak, teklifler size gelecek. Siz de aralarından seçim yapacaksınız. Eğer kendi işinizin başındaysanız ve yeni elemanlar alacaksanız, alternatiflerinizin çok olacağını söyleyelim. Aileniz size maddi anlamda destek olacak, evliyseniz eşinizden de destek göreceksiniz.
Finans gezegeniniz Merkür, çok hızlı hareket ediyor. Fakat bazen de geri gidiyor. Özellikle 2-25 Mart, 4-29 Temmuz ve 28 Ekim-18 Kasım tarihleri arasında dikkatli olmanızda fayda var. Eğer bu dönemde bir anlaşma imzalayacak ya da yatırım yapacaksanız iyi araştırma yapın.

www.radikal.com.tr’den alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı