Bebek Ekle

Diğer Konular

Tomurcuk çocuk yuvası’ndan % 10 indirim!

Kendini iyi ifade eden, sosyal zekası gelişmiş, yeniliklere açık, yaratıcı, sağlıklı ve mutlu çocuklar yetiştirmeyi amaçlayan Tomurcuk Çocuk Yuvası, Boğaziçi Üniversitesi misyonuyla ve Uzman Psikolojik Danışman Arzu Yeşilleten önderliğinde “Çoklu Zeka Gelişimi” modeliyle eğitim veriyor.

Size özel fırsatlara bu haftadan itibaren Tomucuk Çocuk Yuvası da eklendi. İstanbul Feneryolu’nda bulunan Tomurcuk Çocuk Yuvası, bebek.com üyelerine %10 indirim uyguluyor.

Tomurcuk Çocuk Yuvası olarak amacımız, kendini iyi ifade eden, sosyal zekası gelişmiş, yeniliklere açık, yaratıcı, sağlıklı ve mutlu çocuklar yetiştirmektir. Bu amaçla, çocuk,yuva,aile üçgeninin farkında olup, velilerimizi de bu eğitime katmakta, aylık bültenlerimizle, dönemlik karne ve gelişim raporlarıyla, onları çocuklarının gelişi hakkında bilgilendirmekteyiz. Okul öncesi eğitimde, Boğaziçi Üniversitesi misyonu, Uzman Psikolojik Danışman Arzu Yeşilleten ve Çocuk Gelişimi mezunu öğretmenlerimiz ile okulumuzda, “Çoklu Zeka Gelişimi” uygulanmaktadır.

Zeka gelişimi testleri, dergi çalışmaları, resim, müzik ve elişi çalışmaları yanında, yuvamızda yabancı dil eğitimi, ilköğretime hazırlık sınıfları, bale, folklor, ritmik jimnastik, kukla-dramatizasyon çalışmaları vardır. Emniyetli, sağlıklı, ağaçlar içindeki geniş bahçemizde tek katlı, deprem hasar tespiti raporları bulunan yuvamızda, tam gün, yarım gün, günlük ve oyun saatlerimiz mevcuttur. Aynı zamanda, bahçemiz parti evi olarak da kullanılmakta, doğum günleri ve özel kutlamalara ev sahipliği yapmaktadır. Yaz tatillerinde, yaz okulu programına geçilip, yüzme, basketbol, masa tenisi, futbol, elişi faaliyetleri, mutfak çalışmaları, bitki yetiştirme köşesi, hayvan bakımı gibi aktiviteler uygulanmaktadır. Her geçen gün bu faaliyetlerimize yenilerini eklemekteyiz.

%10 İndirimli Avantaj Kartınızı görüntülemek için tıklayınız.

Adres: Mazhar Osman Sok. No: 32 Feneryolu
Tel: 0216 3453535

Aramıza Katılın

Bebek

Bebek.com Ailesine Hoşgeldiniz!

Anne adayı mısınız? Yoksa Bebeğiniz Yolda mı? Hamileyseniz son adet tarihinizi, bebeğiniz varsa lütfen bebeğinizin doğum tarihini giriniz.

E-Posta Adresiniz:

Giriş Yap

5000'e yakın isim seçeneği ve anlamlarıyla birlikte arayabilirsiniz...