Rüyada Doğum


Hamile kadınlar;  doğum yaklaştıkça bir endişe ve stres hissedebilir. Bu da rüyalarına yansıyabilir. Bu sebeple hamile kadınların rüyada doğum ve doğumla ilgili şeyler görmesi oldukça yaygındır.

Biz de bebek.com ailesi olarak rüyada doğum ile ilgili mini bir araştırma yaptık ve size kısa bir rüyada doğum rehberi hazırladık.

Rüyada doğum: Bekâr kişilerin doğum yaptığını görmesi evlenmesine yorumlanır. Hamile olmayan bir kişinin rüyada doğum yaptığını görmesi sıkıntılardan kurtulmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada doğum yapmak: Eğer hamileyseniz ve rüyanızda doğum yaptığınızı gördüyseniz büyük ihtimalle bilinçaltınızdaki korkularınız ve düşüncelerinizin yansıması olacaktır. Eğer bebeğinizin cinsiyetini öğrenmeden rüyada doğum yaptığınızı gördüyseniz; erkek bebek doğurduğunuzu gördüyseniz kız bebek, kız bebek doğurduğunuzu gördüyseniz de erkek bebek sahibi olmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada doğum sancısı: Rüyada doğum sancısı sorunlardan kurtulup ferahlamaya yorumlanır.

Rüyada doğum yapan birini görmek: Rüyanızda doğum yaptığınızı gördüğünüz kişi eğer bir takım problemler yaşıyorsa bu sorunlardan kurtulacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada doğum hakkında merak ettikleriniz

Rüyada doğum hakkında merak ettikleriniz

Hamileliğinizin ilk ayından son ayına kadar birçok değişim yaşayacağın...

6 kişi beğendi. 1,67/5 ortalama puan.