Bebek Ekle

Diğer Konular

ebebek Adana açıldı!

ebebek Adana açıldı!

Türkiye’nin en büyük anne - bebek ürünleri alışveriş platformu e-bebek, “22 Ayda 22 ebebek” açılması hedefi doğrultusunda açılışlarını hız kesmeden sürdürüyor. Ebebek Adana 5 Mart 2011 cumartesi günü Adana Seyhan’da açıldı. 2000 metrekare alan üzerine kurulu ebebek Adana’da tüm ebebek’lerde olduğu gibi emzirme ve bebek bakım odası, seminer salonu ve çocuk kuaförü bulunuyor.

10 yıldan bu yana bebek ürünleri e-ticaret sitesi, ebebek’ler, bebek.com ve Magic Park Bebek Yaşam Merkezi ile anne-babaların hayatını kolaylaştıran bir platform olarak hizmet veren e-bebek, yeni ebebek’lerle anne-babaların hayatını kolaylaştırmayı sürdürüyor.

e-bebek hakkında:

Dünya çapında az rastlanan bir iş modelini (Click to Brick) benimseyerek, ilk olarak 2001 yılında e-ticaret sitesi ile başladığı hizmet anlayışını 2005 yılı başında fiziki mağazacılığa taşıyan e-bebek; İstanbul Çamlıca, Kızıltoprak, Maslak, Forum İstanbul AVM, İstanbul Torium AVM, Ankara, Bursa, İzmir, İzmit, Balıkesir Yaylada AVM ve İstanbul VIA/PORT ebebek’lerin ardından ebebek Adana ile de anne-babalara hizmet vermeye devam ediyor.

e-bebek, bebek elbiseleri, oyuncaklar, beslenme ürünleri, mama sandalyesi ve yürüteç, oto koltuğu, bebek arabası, hijyen malzemeleri ve hamile kıyafetleri gibi, bebeklerin her ihtiyacını karşılayan kapsamlı ürün portföyüyle ailelerin vazgeçilmez dostu olmayı sürdürüyor.

Ayrıntılı Bilgi İçin: www.e-bebek.com / (216) 325 11 11


Aramıza Katılın

Bebek

Bebek.com Ailesine Hoşgeldiniz!

Anne adayı mısınız? Yoksa Bebeğiniz Yolda mı? Hamileyseniz son adet tarihinizi, bebeğiniz varsa lütfen bebeğinizin doğum tarihini giriniz.

E-Posta Adresiniz:

Giriş Yap

5000'e yakın isim seçeneği ve anlamlarıyla birlikte arayabilirsiniz...