Bebek Ekle

Bebek telsizleri

Bebek telsizleri , bebeğinizin sesini duyamayacak kadar uzakda olduğunuzda, bebeğinizin sesini -hatta görüntüsünü- size ileten telsizlerdir.

Bebek telsizleri, bebeğinizin sesini duyamayacak kadar uzakda olduğunuzda, bebeğinizin sesini -hatta görüntüsünü- size ileten telsizlerdir. Anne/baba, bebeğin yanında olmasa bile bebeğin çıkarttığı her sesten bebek telsizleri sayesinde haberdar olur. Bebek telsizlerinin bebeğin odasına koyulan alıcısından gelen her ses, radyo dalgaları ile ebeveynde bulunan vericiye iletilir. Weewell bebek telsizi, Chicco bebek telsizi bu alanda gelişmiş, kullanımı oldukça yaygın markalardır. Bebek Telsizlerinin bir çok farklı özelliği bulunmaktadır.

Bebek telsizlerinin bir çok farklı özelliği olduğunu yukarıda belirtmiştik. Bunlardan başlıcası “frekans”tır. Alıcı ve vericinin yeri, evde çalışan elektronik eşyalar gibi faktörler nedeniyle bebek dinleme telsizinin sinyalinde parazit oluşabilir. Bunun olmasını önlemek için, farklı frekans seçimlerine sahip bebek telsizleri kullanılması oldukça önemlidir. Ayrıca, bazı bebek telsizlerinde, çift taraflı kullanım mevcuttur. Yani; iki bebek dinleme telsizi de hem alıcı hem verici olarak kullanılabilmektedir. Son olarak, bazı bebek telsizlerinde bebeğin durumunu bildiren ışıklar, ikonlar da bulunmaktadır.

Siz de Yorum Yapın!

Yorum yazabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Üye girişi yapın veya kayıt olun.
Bebekler

Aramıza Katılın

Bebek

Bebek.com Ailesine Hoşgeldiniz!

Anne adayı mısınız? Yoksa Bebeğiniz Yolda mı? Hamileyseniz son adet tarihinizi, bebeğiniz varsa lütfen bebeğinizin doğum tarihini giriniz.

E-Posta Adresiniz:

Giriş Yap

5000'e yakın isim seçeneği ve anlamlarıyla birlikte arayabilirsiniz...