Bebek Ekle

Hesaplayıcılar

Olası yumurtlama gününüzü hesaplayarak gebelik şansınızı yükseltmeniz mümkün. Bu amaçla yumurtlama günü hesaplayıcımızı kullanabilirsiniz. En doğru sonuca ulaşmak için son 3 adet kanamanızın ilk günlerini girmeniz gerekiyor. Ancak sadece son adet tarihinizi hatırlıyorsanız aşağıya bu tarihi girebilirsiniz.
Son adet tarihinizin ilk gününü:
Yalnızca son adet tarihinizi girdiyseniz adet siklusunuz 28 gün olarak kabul edilmektedir. Buna göre son adet tarihinizden önceki kanamanızın olası tarihi aşağıdadır. Ancak son adet tarihinizden önceki kanamanızı hatırlıyorsanız tarihi kendiniz de girebilirsiniz. Gerçek tarihlerle yapılan hesapların daha güvenilir olduğunu hatırlatmak isteriz.
Son adet tarih'den bir önceki kanamanızın ilk günü:
Daha gerçekçi bir sonuç almak adına eğer hatırlıyorsanız 3 ay önceki adet kanamanızın başladığı günü girmenizde fayda var. Eğer hatırlamıyorsanız adet siklusunuz 28 gün kabul edilecek ve buna göre olası bir tarih belirlenecektir.
Son adet tarih'den iki önceki kanamanızın ilk günü:
Hesapla

Aramıza Katılın

Bebek

Bebek.com Ailesine Hoşgeldiniz!

Anne adayı mısınız? Yoksa Bebeğiniz Yolda mı? Hamileyseniz son adet tarihinizi, bebeğiniz varsa lütfen bebeğinizin doğum tarihini giriniz.

E-Posta Adresiniz:

Giriş Yap

5000'e yakın isim seçeneği ve anlamlarıyla birlikte arayabilirsiniz...