E-Bebek.com ebeveynlere desteğini sürdürüyor. 6. yılını kutlayan marka, Çamlıca’daki 5000 metrekarelik yeni mağazası ile bebeklerin tüm ihtiyaçlarının bir arada karşılanabileceği bir üssünü hizmete açtı. Onlarca markanın, binlerce ürünün bulunduğu merkez, bebeklerin bakım, eğlence, eğitim gibi pek çok ihtiyacını da karşılıyor. "/>
Bebek Ekle

Haberler

Türkiye’nin en büyük bebek mağazası açıldı! (08.05.2007)
2001 yılından beri e- ticaret alanında hizmet veren E-Bebek.com ebeveynlere desteğini sürdürüyor. 6. yılını kutlayan marka, Çamlıca’daki 5000 metrekarelik yeni mağazası ile bebeklerin tüm ihtiyaçlarının bir arada karşılanabileceği bir üssünü hizmete açtı. Onlarca markanın, binlerce ürünün bulunduğu merkez, bebeklerin bakım, eğlence, eğitim gibi pek çok ihtiyacını da karşılıyor.

Merkezde, eskiye göre çok daha geniş bir ürün yelpazesi ile karşılaşacaksınız. İlk aşamada, biberondan mama sandalyesine, pusetten oto koltuğuna kadar tüm ürünler zengin çeşitleriyle tüketiciye ulaştırılıyor. Aynı zamanda ilk mağazadan farklı olarak, alışveriş merkezinin ikinci katında bebek mobilyaları ve hamile kıyafetleri satışa sunuluyor.

İkinci aşamada hizmete girecek bölümde ise bebek SPA’ sı, bebek berberi, bebeğinize özel foto stüdyosu, cep sineması gibi etkinlikler var olacak. Bunların yanı sıra anneler ve hamileler burada çocuğunun ilk yaş günü kutlayabilecek, hamile yogası veya oyun gruplarına katılabilecekler. 50 bini aşan üyesiyle çok büyük bir aileye dönüşen E-Bebek.com, onlarca marka ve binlerce ürünün yer alacağı yeni merkezinde de Kızıltoprak mağazasında olduğu gibi telefonda ve online olarak alışveriş hizmeti de sağlıyor. Merkez, bebeklerin bakımı için gereken her şeyi sunarken kısa sürede teslimatı, 90 YTL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo hizmeti, her hafta yeni bir kampanya ve seminerleri ile annelerin vazgeçilmezleri arasına girecek...

E-Bebek.com, yenilikleriyle sadece İstanbul’da değil, Ankara’da sizlerle. 19 Mayıs 2007'de Ankara mağazasını hizmete açan E- Bebek.com Ankaralı'ların vazgeçilmez tercihi olmayı hedefliyor.

Aramıza Katılın

Bebek

Bebek.com Ailesine Hoşgeldiniz!

Anne adayı mısınız? Yoksa Bebeğiniz Yolda mı? Hamileyseniz son adet tarihinizi, bebeğiniz varsa lütfen bebeğinizin doğum tarihini giriniz.

E-Posta Adresiniz:

Giriş Yap

5000'e yakın isim seçeneği ve anlamlarıyla birlikte arayabilirsiniz...