Bebek Ekle

Haberler

Nasıl güzel giyinilir? (27.06.2001)
Sabah, 27.06.2001
1-) Diz kapağının hemen altındaki etekler, bacak boyunu olduğundan kısa gösterir. Dizin hemen üstündeki etek ise genellikle çirkin olan dize vurgu yapar.Ya biraz kısa giymeli ya da dizin altına inmeli.

2-) İnce askılı straplez ve tek omuz elbise ya da bluzların içine asla şeffaf askılı iç çamaşırı giymeyin. Siz gözükmüyor zannetseniz de askılar bal gibi gözükür. Göğüsleri bastırmayan askısız iç çamaşırını tercih edin.

3-) Bu yıl lastik ayakkabı furyası var. Ama bunlar kısa ve tombul bacaklılara hiç yakışmaz. Onların biraz daha topuklu ayakkabı giymesinde fayda var.

4-) Bu yaz sandaletler ve topuklu abiye ayakkabılar da çok moda. Ancak ayakta dururken vücudun ağırlığıyla ayak parmakları bazen köfte gibi sıkışık durabilir. O halde beş parmağı da dışarıda bırakan ayakkabıların tercih edilmesine gerek yok. Sağlık herşeyden önemli.

5-) Baştan aşağı siyah giyindiğinizde, siyahların birbirini tutmasına mutlaka dikkat etmelisiniz. Zira siyahtaki ton farkları çok kötü durur.

6-) Esmerler kahverengi ve mordan herzaman uzak durmalı. Beyaz tenli kumral olanlar da bej tonlardan. Bu renkler onları çok cansız gösterir.

7-) Dizin altına inen dar kapri pantolonlar bu yıl yine moda. Ancak unutmamak gerekiyor ki kapri bacakları kısa gösterirken, boyu normalden daha uzun pantolonlar da bacakları o oranda uzatıyor.

Aramıza Katılın

Bebek

Bebek.com Ailesine Hoşgeldiniz!

Anne adayı mısınız? Yoksa Bebeğiniz Yolda mı? Hamileyseniz son adet tarihinizi, bebeğiniz varsa lütfen bebeğinizin doğum tarihini giriniz.

E-Posta Adresiniz:

Giriş Yap

5000'e yakın isim seçeneği ve anlamlarıyla birlikte arayabilirsiniz...