Bebek Ekle

Duyurular

Greyder’de % 40’a varan kış indirimi! (27.02.2012)
Tracking ve casual ayakkabı seçeneklerindeki sağlam yapısı, uzun süreli dayanıklılığı ve güven veren dinamizmiyle her koşula meydan okuyan Greyder, % 40’a varan kış indirimiyle ürünlere daha uygun fiyatlarla sahip olma şansı yaratıyor. 
 
Her adımda rahatlık…
 
Greyder’le rahatlık her adımda hissediliyor… Geliştirilen özel teknolojisi sayesinde, ayakkabı tabanında yer alan ve zeminin hava ile dolmasını sağlayan kanallar ayaklarınızın bütün gün rahat ve ferah kalmasını sağlıyor. Ayrıca darbeye karşı koruyucu hava yastığı özelliği ise ayakkabıların kullanım ömrünü uzatıyor. 
 
Greyder ayakkabılarda kullanılan hovercraft tekniği, amortisör hissi vererek zarif ve esnek bir yürüyüş imkanı sağlıyor. Hava dolaşımı özelliği, her adımda tabanda olan havanın sirkülasyonunu sağlayarak yürümenizi daha da kolaylaştırıyor.
El yapımı gerçek deri ile gelen şıklık… 
 
Gerçek deri ve el yapımı ürünlerin doğallığı ile yoğun hava şartlarına rağmen kış boyunca hayat dolu bir dünyaya dahil olmak hiç de zor değil. Kadınların büyük beğenisini kazanan Greyder botlar şıklık ve dayanıklılığı bir arada sunuyor. 
 
Her türlü hava koşulunda güvenle giyebileceğiniz, ayak hareketlerinizle uyumlu, su geçirmez Greyder bot ve ayakkabılardaki indirim fırsatlarını kaçırmayın…
 
Greyder Mağazaları
Greyder, İstanbul’da yer alan Cevahir AVM, Marmara Forum AVM, Akbatı AVM, İstanbul Forum AVM, Maltepe, Starcity AVM, Fatih, Kartal Outlet, Pendik,  Viaport AVM, Pelikanmall AVM, Kale AVM, 212 AVM, Osmanbey, Bakırköy, Beyoğlu, Neomarin AVM, Optimum Outlet, Bolu Highway, Ankara 365 AVM, Ankara Forum AVM, Ankamall AVM, Antares AVM, Gordion AVM, Kızılay Shop, Kızılay AVM, Ankara Optimum AVM, İzmir Bornova Forum, İzmir Karşıyaka, Gebze Center AVM,  Bursa Kent Meydanı AVM, Bursa Anatolium AVM, Adapazarı Shop, Hendek Park Shop Outlet Center, Trabzon, Antalya, Balıkesir, Eskişehir, Samsun, Erzurum AVM, Sivas, Çanakkale, Adana Optimum AVM, Çorum, mağazaları ile hizmet veriyor.  

Aramıza Katılın

Bebek

Bebek.com Ailesine Hoşgeldiniz!

Anne adayı mısınız? Yoksa Bebeğiniz Yolda mı? Hamileyseniz son adet tarihinizi, bebeğiniz varsa lütfen bebeğinizin doğum tarihini giriniz.

E-Posta Adresiniz:

Giriş Yap

5000'e yakın isim seçeneği ve anlamlarıyla birlikte arayabilirsiniz...