Bebek Ekle

Duyurular

Geçmişten bugüne ‘Bebek Ürünleri Sergisi’ (26.06.2012)
Türkiye’nin en büyük anne bebek ürünleri alışveriş platformu olan E-bebek Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek ‘Bebek Ürünleri Sergisi’yle geçmişten günümüze bebek ürünlerinin gelişimini gözler önüne seriyor. Gezici bir sergi niteliği taşıyan ‘Bebek Ürünleri Sergisi’nin ilki İstanbul’da Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde 29 Haziran-12 Temmuz tarihleri arasında meraklılarıyla buluşuyor.

On yılı aşkın süredir bebek ürünleri e-ticaret sitesi, mağazaları ve Bebek Yaşam Merkezi ile anne babaların hayatını kolaylaştıran E-bebek, Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Gezici bir sergi niteliği taşıyan ‘Bebek Ürünleri Sergisi’nin ilki Forum İstanbul’da 29 Haziran’da açılıyor. 12 Temmuz’a kadar ziyaret edilebilecek olan ‘Bebek Ürünleri Sergisi’ İstanbul’un başka alışveriş merkezlerinde meraklılarıyla buluşacak.

Bebek Ürünleri Sergisi’nde ziyaretçiler, 1900’lü yılların başında kullanılan biberondan 1928 senesine ait eski Türkçe yazılmış ilk bebek sağlık gelişim ve beslenme kitabına, elbiselerden bebek arabalarına, küvetlerden bisküvi saklama kutularına kadar yüze yakın bebek ürününü görebilecekler. Ziyaretçiler ayrıca, 70-80 yıl önce kullanılmış ve birçok bebeğin büyümesine katkısı olmuş eski yıllara ait ürünlerle günümüz bebek ürünleri arasındaki gelişimi de gözlemleyebilecekler. Serginin bir başka özelliğiyse; çocukluklarına ait ürünleri sergi için bağışlayan kişilerin, adlarının ve şu an nerede ne görevde olduklarının ürünlerin bilgi kartlarında belirtilmiş olması.

E-Bebek Genel Müdürü Hail Erdoğmuş, iki yıl boyunca başta Türkiye ve KKTC olmak üzere dünyanın pek çok yerinden bebek ürünleri topladıklarını belirterek bu sergiyi oluşturduklarını söyledi. Erdoğmuş, “Bebek ürünlerinin hangi ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlandıkları ve geliştirildikleri her zaman merak ettiğimiz bir konuydu. Bu gelişimi anlamanın en iyi yolunun yıllar içinde geliştirilmiş ürünleri incelemek olduğunu düşünerek böyle bir gezici sergi oluşturmaya karar verdik” dedi.

Aramıza Katılın

Bebek

Bebek.com Ailesine Hoşgeldiniz!

Anne adayı mısınız? Yoksa Bebeğiniz Yolda mı? Hamileyseniz son adet tarihinizi, bebeğiniz varsa lütfen bebeğinizin doğum tarihini giriniz.

E-Posta Adresiniz:

Giriş Yap

5000'e yakın isim seçeneği ve anlamlarıyla birlikte arayabilirsiniz...