Bebek Ekle

Duyurular

Gaziantep’in en büyük bebek mağazası açıldı! (24.12.2010)

e-bebek, Gaziantep’in en büyük ve en zengin ürün çeşidine sahip bebek mağazasını, İncilipınar Mahallesi’nde 27 Aralık’ta açıldı!

e-bebek’in 1 milyon TL’lik yatırımla açılan, 700 metrekare alana kurulu Türkiye’deki 13. mağazası, 50 bin ürün çeşidinin yanı sıra, çocuk kuaförü, seminer salonu ve emzirme odasıyla da bebek bekleyen ve bebekli ailelerin hizmetine sunuldu.

9 yıldan bu yana bebek ürünleri e-ticaret sitesi, mağazaları, bebek.com ve Magic Park Bebek Yaşam Merkezi ile anne-babaların hayatını kolaylaştıran bir platform olarak hizmet veren e-bebek, yeni mağazalarıyla anne-babaların hayatını kolaylaştırmayı sürdürüyor.

e-bebek’in Türkiye’deki 13. Mağazası, Gaziantep’te İncilipınar Mahallesi Gazimuhtarpaşa Bulvarı’nda 27 Aralık 2010 tarihinde açıldı.  Mağaza, Gaziantep’in en büyük ve en zengin ürün çeşidine sahip bebek mağazası olma özelliğine sahip.

50 bin ürünün, 700 metrekarelik alanda sunulduğu, 11 uzman mağaza çalışanının ziyaretçilere rehberlik ettiği, çocuk kuaförü ve emzirme odasının da içinde bulunduğu e-bebek Gaziantep, 1 milyon TL’lik yatırımla açıldı. 2010 yılını yüzde 30’un üzerinde büyümeyle tamamlaması beklenen e-bebek, 12 milyon dolar yatırımla açılacak yeni mağazalarıyla birlikte 2011 yılında yüzde 40’ın üzerinde büyüme hedefliyor.

e-bebek, bebek ve çocukların sağlığı, gelişimi, psikolojisi gibi alanlarda konunun uzmanları tarafından gerçekleştirilen ücretsiz seminer ve paneller ile tüm e-bebek Mağazaları’nda olduğu gibi e-bebek Gaziantep Mağazası’nda da anne-babalarla buluşmayı sürdürecek.

 
e-bebek hakkında:
Dünya çapında az rastlanan bir iş modelini (Click to Brick) benimseyerek, ilk olarak 2001 yılında e-ticaret sitesi ile başladığı hizmet anlayışını 2005 yılı başında fiziki mağazacılığa taşıyan e-bebek; İstanbul Çamlıca, Kızıltoprak, Maslak, Forum İstanbul AVM, İstanbul Torium AVM, Ankara, Bursa, İzmir, İzmit, Balıkesir mağazalarının ardından Gaziantep Mağazası’yla da anne-babalara hizmet vermeye devam ediyor.

e-bebek, bebek elbiseleri, oyuncaklar, beslenme ürünleri, mama sandalyesi ve yürüteç, oto koltuğu, bebek arabası, hijyen malzemeleri ve hamile kıyafetleri gibi, bebeklerin her ihtiyacını karşılayan kapsamlı ürün portföyüyle ailelerin vazgeçilmez dostu olmayı sürdürüyor.

Ayrıntılı Bilgi İçin: www.e-bebek.com / 0216 325 11 11


e-bebek Gaziantep:
Adres: İncilipınar Mah. Gazimuhtarpaşa Bulvarı
           16 No’lu Cad. No:5 Şehitkamil

Aramıza Katılın

Bebek

Bebek.com Ailesine Hoşgeldiniz!

Anne adayı mısınız? Yoksa Bebeğiniz Yolda mı? Hamileyseniz son adet tarihinizi, bebeğiniz varsa lütfen bebeğinizin doğum tarihini giriniz.

E-Posta Adresiniz:

Giriş Yap

5000'e yakın isim seçeneği ve anlamlarıyla birlikte arayabilirsiniz...