Bebek Ekle

Duyurular

e-bebek’in 16. mağazası Antalya Havaalanı’nda açıldı! (11.02.2011)

Türkiye’nin en büyük anne - bebek ürünleri alışveriş platformu e-bebek, “22 Ayda 22 Mağaza” açılması hedefi doğrultusunda mağaza açılışlarını hız kesmeden sürdürüyor.

e-bebek’in Türkiye’deki 16. Mağazası 10 Şubat 2011 tarihinde Antalya Havaalanı iç hatlar gidiş terminalinde açıldı. 115 metrekare alana kurulu yeni mağazada, binlerce ürün bulunuyor.

10 yıldır bebek ürünleri e-ticaret sitesi, mağazaları ve Magic Park Bebek Yaşam Merkezi ile ailelerin hayatını kolaylaştıran bir platform olarak hizmet veren e-bebek, 16. mağazasını Antalya Havaalanında açtı.

Antalya havaalanı iç hatlar gidiş terminali içinde bulunan mağazanın öncelikli amacı iç hatlar uçuşta anne babaların, bebekleri ile seyahatleri sırasında ihtiyaç duydukları ürünleri kolayca alabilmeleri. Mağaza içersinde bulunan özel alanlarda anneler bebekleri için mama hazırlayabilecek ya da hazır mamalarını ısıtabilecekler. Bunun yanı sıra terminal için bebeklerini kucaklarında taşımak zorunda kalan anne babalar için ücretsiz bebek arabası hizmeti sunuyor.

Anne babaların, bebekleriyle birlikte uçuşlarını bekledikleri süre içinde rahat olmalarını hedefleyen e-bebek, o sırada beğenilen bir ürünün alınması halinde kargonun ebeveynlerin istediği adrese gönderilmesini de sağlıyor.

e-bebek hakkında:

Dünya çapında az rastlanan bir iş modelini (Click to Brick) benimseyerek, ilk olarak 2001 yılında e-ticaret sitesi ile başladığı hizmet anlayışını 2005 yılı başında fiziki mağazacılığa taşıyan e-bebek; İstanbul Çamlıca, Kızıltoprak, Maslak, Forum İstanbul AVM, İstanbul Torium AVM, Ankara, Bursa, İzmir, İzmit, Balıkesir Yaylada AVM ve İstanbul VIA/PORT mağazalarının ardından Palladium AVM Mağazası’yla da anne-babalara hizmet vermeye devam ediyor.

e-bebek, bebek elbiseleri, oyuncaklar, beslenme ürünleri, mama sandalyesi ve yürüteç, oto koltuğu, bebek arabası, hijyen malzemeleri ve hamile kıyafetleri gibi, bebeklerin her ihtiyacını karşılayan kapsamlı ürün portföyüyle ailelerin vazgeçilmez dostu olmayı sürdürüyor.

Ayrıntılı Bilgi İçin: www.e-bebek.com / (216) 325 11 11

Aramıza Katılın

Bebek

Bebek.com Ailesine Hoşgeldiniz!

Anne adayı mısınız? Yoksa Bebeğiniz Yolda mı? Hamileyseniz son adet tarihinizi, bebeğiniz varsa lütfen bebeğinizin doğum tarihini giriniz.

E-Posta Adresiniz:

Giriş Yap

5000'e yakın isim seçeneği ve anlamlarıyla birlikte arayabilirsiniz...