Bebek Ekle

Diğer Konular

İlk doğum günü heyecanı

İlk doğum günü heyecanı

Merhaba,

Yazılarımı takip edenlerin de bileceği gibi daha önce 1 Yaş Doğum Günü Partileri hakkında yazı yazmıştım. Ama şimdi bambaşka bir heyecanla 1 yaş partileri hakkında sizlerle sektördeki yenilikleri paylaşmak istiyorum.Çünkü çok yakında benim minik oğlum Arda’da 1 yaşına basacak.

Koskocaman 1 yılı geride bıraktığımıza ve onun artık 1 yaşında inanılmaz yakışıklı bir “delikanlı” olduğuna inanmak zor.Bizler anne-baba olarak çocuklarımıza çok düşkünüz ve onların her anını paylaşmaya, kaydetmeye ,fotoğraflamaya çalışıyoruz.Ama herhalde en önemli anılarımızdan biri de bizim için çocuklarımızın 1. Yaş günü Partileri olsa gerek.

Ben bu yıl oğlumun partisine nasıl hazırlandığımı sizlerle paylaşmak ve sizlere de bazı fikirler vermek istedim.

Öncelikle işe 1 yaş doğum günü partinizi organize edecek bir firma ile anlaşarak başlamanızı tavsiye ediyorum.Bu firma sizin doğum günü partinizi mekanın belirlenmesinden , pasta seçiminize kadar tüm detaylarda size yardımcı olacaktır.Böylelikle siz bu önli günün keyfini çıkarırken profesyonel bir destek almanın rahatlığını da yaşamış olacaksınız.

En önemli diğer bir detay da o günü fotoğraflayacak bir fotoğrafçı ayarlamanız olacaktır, çünkü davetlilerle ve minik bebeğinizle ilgilenirken onun fotoğraflarını ve video kadını almak için epeyce uğraşacaksınız. Onun yerine bu işi profesyonel anlamda yapan kişilere bırakmak daha doğru olacaktır.

Bu sene büyük bir yenilik olarak 1 yaş doğum günü parti setlerini yurt dışından ithal ettik. Böylelikle artık 1 Yaş partilerini organize ederken tüm misafirleriniz için davetiyelerinizden, konsepte uygun parti malzemeleriniz, tabaklarınız, bardaklarınız, peçeteleriniz, folyo balonlarınız ve daha pek çok detayı artık bulabilirsiniz. Bu ürünler her bütçeye uygun olarak hazırlanmış olup dilerseniz bunlarla evinizi veya parti yapacağınız mekanı siz kendiniz de süsleyebilir veya profesyonel bir yardım alabilirsiniz.
Yine bir başka yenilik 1 yaş temalı uçan balonlar…Tüm mekanı bu balonlarla ve balon demetleriyle doldurup şipşirin bir hale dönüştürebilirsiniz.

Eğer bebeğinizin ilk yaş günü dış mekanda bir parti yapabileceğiniz zamana denk geliyor ise o zaman da seçtiğiniz mekan ağaçlıklı, yeşillikler içinde bir mekansa hem bebeğinizin hem de gelecek olan diğer minik arkadaşlarının oynayabileceği top havuzu veya kaydırak , zıp zıp kiralayabilirsiniz.Bebeğiniz henüz yeni yeni adım atıyor iken bu oyun mekanında oynamaktan keyif alacaktır.

Benim oğlumun doğum günü Mart ayına denk geliyor dolayısıyla biz kapalı bir mekan tercih ettik.Bu mekanı seçerken de özellikle çocuklar için rahatça dolaşabilecekleri bir boş alan olmasına dikkat ettim.Siz de mekanı seçerken ve davetli sayınızı belirlerken oldukça dikkatli olun.Çok kalabalık bir parti minik bebeğinizin korkmasına , huysuzlanmasına ve yorulmasına sebep olabilir.Unutmayın bu onun Doğum Günü ve fotoğraflarda ağlarken görüntülenmesini siz de istemezsiniz.Bir de tabii uykusunu almış keyifli olacağı bir saat de davetlilerinizi mekana davet edin ve partinizin süresini 2 saatten daha uzun tutmayın, çünkü bebeğiniz bu ilk partisinde çok çabuk yorulacaktır.Bu sebepten dolayı kısa bir süre içerisinde maximum keyif almaya ve bu ilk doğum gününün tadını çıkarmaya bakın.

Bebeğinizin pastanın tadına bakmasına mutlaka izinverin :)

Çocuklarımızın sağlıkla büyümesi dileği ile,

Sevgiyle kalın,

Aramıza Katılın

Bebek

Bebek.com Ailesine Hoşgeldiniz!

Anne adayı mısınız? Yoksa Bebeğiniz Yolda mı? Hamileyseniz son adet tarihinizi, bebeğiniz varsa lütfen bebeğinizin doğum tarihini giriniz.

E-Posta Adresiniz:

Giriş Yap

5000'e yakın isim seçeneği ve anlamlarıyla birlikte arayabilirsiniz...