birsenakyol

Kurabiye yanak...

10.03.2017

1 kişi beğendi. 4,00/5 ortalama puan. 

Merhabalar,

Hakkımda kısmında kendimizden biraz bahsetmiştim. Benim cimcime mi cimcime, şeker mi şeker bir kızım oldu. Benim güzeller güzelim. Neyse devam edersem asıl meseleye giremicem. Bu şekerpare hayatımı tamamen değiştirdi. Oyle çok birikimim oldu ki bunları paylaşmam gerek dedim sıvadım kolları. 
Bu kurabiye yanak çok vaktimi alsa da ikinci sorumluluğum da bu blog artık hadi hayırlısı bakalım. 
Kızım Beril'i büyütürken bu uzun yolculukta yoldaşım yine bilgisayarım oldu. En endişe duyduğum anlarda merakla oturup başına aradım cevapları.

Beril şimdi 4 yaşında ve 4 senedir birikenler daha şimdiden koca bir dağ oldu.  Biz de kızımla 2011'den beri sahip olduğum fakat fazla ilgilenemediğim blogumun yerine yepyeni blogumuzu yazmaya karar verdik.
Berilcimcime blogumuzda oyuncaklarımızı, kitaplarımızı, kullandığımız beğendiğimiz ürünlerin en samimi yorumlarını, gezdiğimiz yerleri, çocuk modası, yaptığımız etkinlikleri, aile hayatımızı ve dahası anne-bebek-çocuk hakkında yararlı bilgileri paylaşıyoruz. Bu paylaşımlarımızı resimleyip @berilcimcime instagram hesabımızda görüntülüyoruz.
Sonra anne olmanın öncesinde bir kadın olarak da merakla araştırdığım bir başka konu da kozmetik. Ben kullansam da kullanmasam da yeni kozmetik ürünlerini almayı denemeyi çok severim. Neden bunları paylaşmayayım dürtüsüyle ikinci blogum Makyaj Kutusu'nu da yayına açtım. Burada kullandığım, beğendiğim, beğenmediğim kozmetik ürünleri ve kişisel bakım elektroniği hakkında paylaşımlar yapıyorum. Bu paylaşımlarımı da resimleyip @makyaj.box instagram hesabımda görüntülüyorum.

Ayrıca hobilerimi paylaştığım Berry Tasarım isimli instagram hesabım da mevcut. @berrytasarim


İşte burası da benim yeni bloğum...

Sizleri de dünyamıza davet ederiz.

İlginize şimdiden teşekkürler,

Birsen Akyol

Bilg. Prog. , Çalışma Ekonomisti ve Blogger

http://makyajbox.blogspot.com.tr/

http://berilcimcime.blogspot.com.tr/

instagram/berilcimcime

instagram/makyaj.box

Yorumlar