Bebek Ekle

Bebeğinizin Aylık Gelişim Rehberi

34 Haftalık 36 Haftalık

35 Haftalık

Bebeğinizin gelişimi sürüyor. Doğum yaklaşırken babaları da ayrı bir heyecan sarıyor. Kızını ya da oğlunu bir an önce kucağına almak isterken kendi içinde birtakım korkular taşıyor.

1.gün Hastane için hazırladığınız bavulu kolay bulabileceğiniz bir yerde tutun.

2.gün Yeni doğanlarda görülen olası infeksiyon hastalıklarına karşı bilgilenmeniz gerekiyor. Hastalıklar köşemizi tıklayın.

3.gün Akciğerleri artık düzgün bir şekilde çalışıyor.

4.gün Bugünlerde daha rahat nefes alıyorsunuz çünkü artık bebeğiniz daha aşağıda duruyor.

5.gün Bebeğin ilk banyosunda başarılı olmanız için şimdiden bir şeyler öğrenmelisiniz.

6.gün Burcu kişiliğini ele veriyor. Özelliklerini öğrenmek ister misiniz?

7.gün Babalık da zor zanaat. En çok yaşanılan 5 endişe sadece size ait değil.
Hafta Hafta Hamilelik

Anne Karnında 40 Hafta (35. Hafta)Bebeğiniz artık 35 haftalık. Onun gelişimini her hafta olduğu gibi bu sayfalardan takip edebilirsiniz.


Hamilelikte Sağlığınız

Bebeğinizin İlk GünleriBebeğin doğduğu ilk günlerde deneyimsiz anne ve babaların kafalarında birçok soru işareti oluyor. Göbek düşmesi, gaz şikayetleri bunlardan sadece birkaçı. Doğan Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Özlem Karahasanoğlu akıllara takılan pek çok sorunun yanıtını veriyor.


Babaların Hamileliği

Babaların Beş EndişesiEğer yeni baba ya da hamile bir baba iseniz, belki bir baba olmanın ne anlama geldiği hakkında dile getiremediğiniz bazı varsayımlarınız vardır. Bu fikirler sizin babanızla olan tecrübelerinizden ve toplumun baba olan bir erkekten klasik beklentilerinden kaynaklanmaktadır. Bu endişeler sizi korkutmasın!


Hamilelikte Güzellliğiniz

ÇOCUKLARIN BURÇLARIBebekler de burçların özelliklerini taşıyor. Bakalım sizin kızınız ya da oğlunuz nasıl bir bebek olacak?


Hamilelikte Alışveriş Rehberi

Doğum İçin İhtiyaç ListesiHastanede ve eve dönüşte sizin ve bebeğiniz için nelerin gerekli olduğunu biliyor musunuz? İşte size tam bir liste!


Aramıza Katılın

Bebek

Bebek.com Ailesine Hoşgeldiniz!

Anne adayı mısınız? Yoksa Bebeğiniz Yolda mı? Hamileyseniz son adet tarihinizi, bebeğiniz varsa lütfen bebeğinizin doğum tarihini giriniz.

E-Posta Adresiniz:

Giriş Yap

5000'e yakın isim seçeneği ve anlamlarıyla birlikte arayabilirsiniz...