Bebek Ekle

Bebek Büyüyor

Bebeğinizin Bakım Rehberi


Bebeğinizin Beslenme Rehberi


Bebeğinizin Uyku Rehberi


Tuvalet Eğitimi


Bebeğinizin Gelişimi ve Davranışlar


Bebeğinizin Sağlığı


Aileler İçin


Aile ve Yaşam


Bebeğinizin Aylık Gelişim Rehberi

26 Aylık 28 Aylık

27 Aylık

Artık ona daha sık kitap okumalısınız. Masallar kitap tercihi noktasında en sağlıklı seçimlerin başında geliyor.

Masallar, eğlendirirken düşündüren, gelecekteki hayatımıza etki eden çocukluğumuzun vazgeçilmez bir parçası… Üstelik masal okumak sizin için de vazgeçilmez bir keyif!

Bebeğinizin Sağlık Rehberi

Çocuklarda soğuk algınlığı ve öksürük ilaçlarının kullanımıFDA, 2 yaş altındaki çocuklarda soğuk algınlığı ve öksürük ilaçlarının, potansiyel ciddi yan etkileri nedeniyle kullanılmaması gerektiğini bildirmektedir.Bu gibi ilaçlarla oluşabilecek nadir ama ciddi yan etkiler vardır


Bebeğinizin Beslenme Rehberi

1 yaşından itibaren çocuğunuz için özel devam sütü1 yaşından sonra çocuklar sosyalleşmeye ve çevreyle etkileşimin sonucu olarak daha sık hastalanmaya başlarlar. Özellikle bu dönemde Aptamil Junior çocuğunuzun bağışıklık sisitemini kuvvetlendirerek, anne sütü ile başlayan korumayı devam ettirir.


Bebeğinizin Eğitim Rehberi

Masalların Sihirli DünyasıArtık ona daha sık masal okumalısınız.Mesela masallar! Masallar, eğlendirirken düşündüren, gelecekteki hayatımıza etki eden çocukluğumuzun vazgeçilmez bir parçası… International Hospital Psikiyatri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Aysel Ekşi, geçmişten bugüne bir çocuğun hayatında özel bir yeri olan masallar hakkında merak edilenleri anlatıyor.


Aramıza Katılın

Bebek

Bebek.com Ailesine Hoşgeldiniz!

Anne adayı mısınız? Yoksa Bebeğiniz Yolda mı? Hamileyseniz son adet tarihinizi, bebeğiniz varsa lütfen bebeğinizin doğum tarihini giriniz.

E-Posta Adresiniz:

Giriş Yap

5000'e yakın isim seçeneği ve anlamlarıyla birlikte arayabilirsiniz...