Bebek Ekle

Bebek Büyüyor

Bebeğinizin Bakım Rehberi


Bebeğinizin Beslenme Rehberi


Bebeğinizin Uyku Rehberi


Tuvalet Eğitimi


Bebeğinizin Gelişimi ve Davranışlar


Bebeğinizin Sağlığı


Aileler İçin


Aile ve Yaşam


Bebeğinizin Aylık Gelişim Rehberi

Bebeğiniz artık bir oyuncak canavarı! Aama dikkat! Oyuncakların küçük parçaları ve pilleri bebeğinize zarar verebilir!

Büyüdükçe yeni sorunlarla karşılaşmanız olası. Bu ara oyuncaklar onun dünyasını oluşturuyor. Ancak oyuncakların onun sağlığı için güvenli olduğundan emin olmalısınız.
Bebeğinizin Oyuncak Rehberi

Oyuncakların Pillerine Dikkat!Memorial Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıları Bölümü’nden Uz. Dr. Sinan Mahir Kayıran “Çocuklarımıza oyuncak alırken dikkat etmemiz gerekenler” hakkında bilgi verdi.


Bebeğinizin Psikolojik Gelişim Rehberi

Anne ve Babalara ÖnerilerHer ebeveyn çocuğuyla mükemmel bir ilişki kurabilmek ve O’nu en iyi şekilde yetiştirebilmek için uğraşıyor. Ancak çocuk yetiştirmek zorlu bir süreç. ELELE Çocuk ve Aile Psikolojik Danışmanlık Gelişim ve Eğitim Merkezi Uzman Psikolojik Danışman Aslı Bozbey AKALIN merak edilenleri anlatıyor.


Bebeğinizin Seyahat Rehberi

Bebeğinizle SeyahatEğer bebeğinizle ilk kez tatile çıkıyorsanız biraz zorlanabilirsiniz. Çünkü bebekler evin sakin ve alışılmış ortamından ayrılınca yeni bir ortama uymakta zorluk çekebilirler. İyi bir organizasyonla bu sıkıntılar aşılabilir. Önemli olan bebeğinizin evde alıştığı yaşantısının olabildiğince benzer şekilde sürdürülmesidir.


Aramıza Katılın

Bebek

Bebek.com Ailesine Hoşgeldiniz!

Anne adayı mısınız? Yoksa Bebeğiniz Yolda mı? Hamileyseniz son adet tarihinizi, bebeğiniz varsa lütfen bebeğinizin doğum tarihini giriniz.

E-Posta Adresiniz:

Giriş Yap

5000'e yakın isim seçeneği ve anlamlarıyla birlikte arayabilirsiniz...